Tegoroczny Liberty English Camp organizowany przez Fundację PAFERE oraz Language of Liberty Institute odbędzie się w terminie 4 – 10 września 2011 roku w otwartym niedawno ośrodku „Stanica na Przełęczy” w Tąpadłach, około 10 km na wschód od Świdnicy. Organizatorom zostało jeszcze ok. 10 wolnych miejsc, więc zainteresowanych prosimy o jak najszybszą rejestrację i wniesienie opłaty. Poznaj szczegóły: http://www.pafere.orgCzym jest Liberty English Camp?
Liberty English Camp to nowatorski projekt, łączący dwa istotne elementy – edukację na temat gospodarki wolnorynkowej i przedsiębiorczości oraz naukę „żywego” języka angielskiego. Głównym edukacyjnym przesłaniem tego przedsięwzięcia jest uświadomienie wagi wolności osobistej i gospodarczej oraz roli własności prywatnej w społeczeństwie. Równocześnie organizatorzy stawiają na praktyczny aspekt edukacji przygotowując (w formie warsztatów) uczestników do roli przedsiębiorcy, ucząc pisania rzetelnego biznes planu oraz ukazując wszelkie aspekty (w tym ryzyko) bycia przedsiębiorcą. Cele te realizowane będą poprzez organizowanie dyskusji w małych grupach, warsztatów poświęconych zakładaniu własnej firmy, debat oksfordzkich, projekcję filmów oraz inne, twórcze aktywności.
Kto prowadzi zajęcia?
Zajęcia prowadzone będą przez native speakerów (skupionych w The Language of Liberty Institute) z różnych zakątków globu. Oferta Liberty English Camp skierowana jest do młodych ludzi (w wieku 18-30 lat) pragnących poprawić swoje umiejętności językowe oraz zgłębić tajniki biznesu, przedsiębiorczości i ekonomii wolnorynkowej a także idee klasycznego liberalizmu gospodarczego. Wszystkiego tego doświadczyć można w miłej atmosferze i malowniczym krajobrazie.
10 powodów dla których warto wziąć udział w obozie:
1.Pogłębić swoją wiedzę na temat gospodarki wolnorynkowej, przedsiębiorczości i filozofii klasycznego liberalizmu;
2.Poznać młodych ludzi nie tylko z Polski, ale z wielu ciekawych zakątków świata i nawiązać ciekawe znajomości;
3.Połączyć naukę języka angielskiego w oparciu o ciekawe dyskusje i warsztaty, a nie nudne czytanki i pogadanki, które są zazwyczaj na kursach językowych.
4.Otrzymać ciekawą literaturę wolnorynkową zarówno w języku angielskim, jak i polskim;
5.Po zajęciach możliwość wycieczek krajoznawczych, uprawiania sportu, korzystania z jacuzzi i innych atrakcji;
6.Co wieczór ognisko i dyskusje do późnej nocy…;
7.Zainwestować w siebie, co w przeciwieństwie do innych inwestycji (szczególnie w dobie kryzysu), na pewno nie będzie stratą!
8.Dla uczestników obozu specjalna zniżka na międzynarodową konferencję naukową PAFERE LIBERTY WEEKEND, która odbędzie się w październiku 2011 w Czeszowie w hotelu Niezły Młyn!
9.Przełamać barierę mówienia w języku obcym.
10.Atmosfera i ludzie. Tego nie da się opisać słowami. To trzeba przeżyć osobiście!
Więcej szczegółów…
Rejestracja…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here