Polska powinna przywrócić obowiązkową służbę wojskową i posiadać pół milionową armię, gdyż w UE od Anglii po RFN dominuje już islamska inwazja. Najnowszym tego dowodem jest wybór na burmistrza Londynu zagorzałego muzułmanina. Szereg londyńczyków już kupuje dywaniki, aby móc codziennie w samo południe oddawać pokłony w stronę Mekki.

Komisja Europejska praktycznie przygotowuje akt kapitulacji wobec muzułmańskiej Turcji, która hoduje na swoim terytorium w licznych obozach szkoleniowych radykalnych islamistów! Do Ankary płyną już miliardy dolarów między innymi na koszty utrzymania terrorystów ukrytych pod płaszczykiem imigrantów oraz na bomby, którymi ta rzekomo postępowa Turcja zabija chrześcijańskich Kurdów. Istambuł stał się centrum dystrybucji broni dla radykalnych islamistów.

Plany wpuszczania Turków bez wiz na terytorium UE będą skutkowały wybuchem bomb z gwoździami na kolejnych cywilnych lotniskach nie tylko Brukseli i Paryża, ale również Berlina, Monachium, Mediolanu, Rzymu, Luksemburga, Hagi, a nawet Pragi i Amsterdamu!

RFN jest już praktycznie rozłożone na ideologiczne łopatki przez miliony imigrantów, a kanclerz Niemiec Angela Merkel chce na nich zarobić po 250.000 euro od każdej głowy, czyli przywrócić zakazany już dawno handel ludźmi! Francja jest ideologicznie sparaliżowana przez dominujące kalifaty muzułmańskie Marsylii, Paryża i Nicei!

W Bielsku-Białej spotkałem ostatnio emeryta, który uciekł z Nicei do Polski i tutaj chce spędzić resztę życia, bo we Francji muzułmanie strzelają do chrześcijan w biały dzień i nie wszystkie zamachy są ujawniane w telewizji, bo niektóre zabójstwa w Marsylii czy innych miastach południa Francji traktowano są jako przestępstwa kryminalne mimo, że ich sprawcami są muzułmanie.

W Brukseli niektórzy chrześcijanie zaczęli bać się chodzić do kościoła w niedzielę, natomiast w dzielnicach muzułmańskich żaden katolik nie odważy się robić zakupów, ani nawet wybrać na spacer.

Naiwni londyńczycy doszli do wniosku, że jak wybiorą na burmistrza muzułmanina, to w stolicy Anglii nie będą wybuchać bomby. Szkoda, że zapomnieli o historii porozumień z Monachium, kiedy jeden z ich lordów przywiózł kawałek papieru, który miał zapewnić pokój z Hitlerem.

Państwo Islamskie to jest taki sam totalitaryzm jak hitleryzm, gdyż podstawą ideologii islamskiej jest antysemityzm i antykatolicyzm oraz dążenie do panowania nad całym światem. Nie ma dwóch różnych postaci islamu tzw. liberalnego i skrajnego. Islam jest jeden i tylko udaje niewiniątko w sytuacji, gdy jest w mniejszości, a tam gdzie osiąga większość niszczy i morduje tzw. niewiernych, czyli każdego, kto wyznaje inną religię.

Weźmy przykład z naszego króla Jana III Sobieskiego i niech Polska zacznie się zbroić w obronie chrześcijaństwa.

Trzeba znowu pognać Turków i innych muzułmanów tam gdzie jest ich miejsce, czyli do Azji jak najdalej od Polski!

Rajmund Pollak

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here