Wyścig do pałacu prezydenckiego trwa i osiąga ostatnią prostą. Marian Kowalski z Ruchu Narodowego jest jednym z kandydatów w tym wyścigu. Prezentujemy poglądy Mariana Kowalskiego na różne sprawy dotyczące Polski.

Marian Kowalski mówi między innymi o kondycji polskiej armii, o tym czy powinniśmy się angażować w konflikt na Ukrainie. Czy Polska jest w stanie na poważnie sprzeciwić się Rosji? „Czy możemy wygrać wojnę z Rosją?” – pyta Kowalski udzielając jednocześnie odpowiedzi. Co należy zrobić z zagranicznymi hipermarketami. Te i inne kwestie – zapraszamy.

1 KOMENTARZ

  1. Oczywiście dobrze gada. Niestety zainteresowanie dla poruszanych przez niego problemów (choć są niezwykle ważnymi dla losów państwa) nie budzi zainteresowania. Pytania zadawane przez postawionych działaczy ruchu pociągają wprawdzie temat, ale nie sądzę by przełożyło się to na wyniki wyborów. O tym jak jest w kraju; gdzie i co boli wie (a w każdym razie może wiedzieć) każdy. Jeśli nie chce wyciągać z tego wniosków – to sensownym jest dyskusja na tego przyczynami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here