Marusik: Czy ktoś nam szykuje krwawy majdan?

2

18 grudnia 2020 roku zmarł Michał Marusik, wieloletni działacz UPR i KNP, były europoseł – postać niewątpliwie zasłużona dla polskiej prawicy. Monarchista, tradycjonalista. Wierzymy, że jest już tam, gdzie prawdziwy jest cel naszego marnego żywota. W takich  momentach powinniśmy zastanowić się nad naszą marnością i szukać w życiu tego, co prowadzi do ZBAWIENIA. Nawet najzatwardzialsi lewacy i ateiści miewają momenty, gdy przeszywa ich ból niepewności, że być może COŚ jednak jest?! Ból, który dotyka ich, gdy dochodzą do granicy… Dziś, nie ważne czy to PiS-owskie lewactwo czy zandbergowskie, to oni  najbardziej boją się śmierci, to oni dążą do zamordyzmu maseczkowo-szczepionkowego. To oni zachowują się jak robaki, a nie jak ludzie wolni. 

Przypominamy wypowiedź Michała Marusika sprzed kilku lat. Dzięki nim będzie żył na zawsze w naszej pamięci. Niech odpoczywa w POKOJU…

*  *  *

Europoseł Michał Marusik (prezes KNP) ostrzega przed możliwością rozpętania w naszym kraju „polskiego majdanu”. Przypomina, że krwawy zamach stanu w Kijowie został zapoczątkowany przez pokojowe manifestacje „obrońców demokracji”.

Wypowiedź nagrana została w Kartuzach 12 grudnia 2015 roku.

2 KOMENTARZE

  1. wszystko wskazuje na kolejny majdan, tym bardziej że obecnie sporo wojska amerykańskiego stacjonuje w polsce, które pewnie dopomoże obrońcom demokracji. ciekawi mnie tylko czy po wszystkim duda z kaczyńskim również uciekną do rosji (mimo wszystko to prawdopodobne, bo duda pierwsze swoje gratulacje dostał od putina jeszcze przed ogłoszeniem wyników przez pkw) jak janukowycz czy może jednak do chin (podczas ostatniej wizyty prezydent nawiązał dobre kontakty z tamtejszymi oligarchami).

  2. Cha!!Ha!Che!CHEEE!!Hi!CHi!CHJI!! Pierwsi to będą spiepszać ci z PO/PSLD/UD/UW/UP. Czy to nie wszystko jedno dokąd będą uciekały polityczne 'elity’? Byle w Polsce zrobiło się od nich ożywcze i dobre powietrze, bez dwutlenku węgla oczywiście.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here