Nie żyje Grzegorz Sowa – przedsiębiorca, który przestał płacić ZUS

2

Czy pamiętacie Grzegorza Sowę? Tak, tak… to przedsiębiorca z Piotrkowa Trybunalskiego, który kilka lat temu wypowiedział umowę ZUS-owi i przestał płacić „składkę” emerytalno-rentową. Na początku listopada zginął, wraz z synem, w wypadku samochodowym koło Grójca. Pogrzeb odbył się na początku grudnia.

Grzegorz Sowa zaangażował się w politykę i początkowo związał się z Januszem Korwin-Mikke. Potem, między oboma panami musiało dojść do nieporozumień, które zaskutkowały tym, że Sowa uniemożliwił JKM rejestrację Partii Korwin, rejestrując przed nim partię o tej samej nazwie. Ale to już historia… Przypominamy wideo z wystąpieniem Grzegorza Sowy w dniu 23 maja 2013 roku, podczas spotkania w Piotrkowie.

2 KOMENTARZE

  1. Takie info – budynek w Ptr. będący, za okupacji narodowosocjalistycznej III Rzeszy Niemieckiej, komendą gestapo i wstępnym aresztem, przy ul. Żeromskiego miało na frontowej, południowej ścianie dwie tablice pamięci i hołdu polskich ofiar. Po wojnie kamienica mieszkalna. Lokatorzy zmieniali się i zmieniają. W pewnym momencie tablice zniknęły i po pewnym czasie znalazły się na ścianie bocznej, wschodniej budynku.

  2. Z nekrologu na o.o. Bernardynach wynikało, że obaj Panowie Sowa, ojciec i syn, byli ewangelikami protestanckimi. Oby Bóg sprawiedliwy miłosiernie Ich osądził i przyjął do swego Rajskiego Domu w Niebie. Niech spoczywają w Pokoju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here