Anthony Fauci

Jak donosi CNN, w rozmowie na tik-toku pan Fauci, „który stał się powszechnie znany podczas pandemii Covid-19 dzięki swojej roli największego krajowego eksperta od chorób zakaźnych”, powiedział m.in.: „Dzieje się tam wiele mitów, od wszystkiego, od kosmitów przejmujących twoje ciało po namagnesowanie, aby wstrzyknąć ci chip. To wszystko jest nonsensem, więc pomóż nam obalić te rzeczy”.

Ponieważ „foliarze” zarzucają „covidianom”, że w miejscu zaszczepienia niektórymi preparatami utrzymuje się niewielki magnes (w internecie krążą stosowne filmiki) aż się prosi o megashow.

Taki, w którym wreszcie dr Fauci na oczach wszystkich obali ten mit i wystąpi z jakimś „foliarzem” oraz wybranymi przez dwie strony osobami zaszczepionymi substancją, oskarżaną przez „ciemny lud” godny „biczowania jak w średniowieczu”, o najdziwniejsze i nierzadko zbrodnicze działanie.

Światła CNN, FOX News, BBC, Al Jazeera i kogo tam jeszcze włączając – TVP Info, TVN 24 i Polsat News – zostałyby skierowane na pacjentów, czy to zaraz po zastrzyku dokonanym w studio czy wybranych z już wcześniej zaszczepionych. Na oczach widzów nastąpiłoby – jak przy „maszynie losującej” – sprawdzenie magnesów; jeden przyniesiony przez Fauciego, drugi przez „foliarza”. W obecności dwóch naukowców – fizyków, z tytułem co najmniej doktora. Naukowiec od covidianina sprawdzałby magnes foliarza i odwrotnie.

Następnie śliczne „pogodynki” i śliczni „pogodyni”, a nawet ślicznotrzeciopłciowcy wszystkich mutacji (a co tam – jak show to show) przystąpiliby do przykładania magnesów na wcześniej oczyszczone alkoholem miejsca.

Reklamy przed i po spektaklu dochodziłyby do astronomicznych kwot i … i jakoś nikt z wielkich nie chce się pokusić. Chodzą słuchy, że w jakiejś greckiej telewizji było, ale Grecja to wiadomo – mitologia, Parandowski…

Telewizjo wszechświatowa! „Pomóż nam obalić te rzeczy”. Prosi dr Fauci – największy krajowy ekspert itd.

Albert Zak

1 KOMENTARZ

  1. Te bzdury rozpuszczają kapłani sekty świętej szczepionki by ośmieszyć sceptyków szczepiennych. To znana i prosta metoda. Rzucają w eter różne bzdury by je wyśmiać i nimi zakryć prawdziwy i rzeczowy głos przeciw szczepionkom. 5G, czipy itp. to też elementy tej parodii.

Comments are closed.