Stanisław Michalkiewicz mówi o tym, iż jesteśmy w przededniu kolejnej kombinacji operacyjnej i o tym jak rodzą się nowi męczennicy demokracji. Nie tylko Sebastian K. i specjalista od skubania starszych osób metodą „na wnuczka”, zasłużyli na takie miano. Kto jeszcze?

Posłuchaj fragmentu spotkania ze Stanisławem Michalkiewiczem, które odbyło się w Łodzi w dniu 21 lutego 2017 roku (nagranie: Piotr Korzeniowski).

2 KOMENTARZE

  1. ciekawa koncepcja z tym gościem o cygańskich korzeniach. Bardzo prawdopodobne, że paraliż w kwestii posądzenia o rasizm nakazał wypuszczenie tego kryminalisty. Śmiejemy się, a raczej przyglądamy temu co dzieje się w Szwecji nie dostrzegając własnego podwórka. Obyśmy w takim postępowaniu nie doszli do ściany, pod którą najmroczniejsze mniejszości w imię swoich praw itp. nie domagali się przeprosin i zadośćuczynienia.

  2. Nie wiem jak edytować, więc dodam, że kompletnie nie jestem w stanie zrozumieć tego, że pewni ludzie popierają wszelkiego rodzaju tzw. tabletki dzień po, a walczą o wycinkę drzew…mam swoje teorię ale to nadawałoby się chyba na dłuższe wypracowanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here