„Murzyni, to „ludzkie chwasty” i „beztroscy reproduktorzy”. „Znaczące masy czarnuchów (negro), szczególnie na Południu ciągle lekkomyślnie i katastroficznie szybko rozmnażają się, co powoduje wzrost liczby czarnuchów jeszcze szybszy niż białych. Są oni jednocześnie najmniej inteligentni i najgorzej przystosowani, a także najmniej zdolni do poprawnego wychowywania dzieci” [http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/planned_parenthood].

Mam nadzieję, że komputery na Czerskiej rozgrzały się do czerwoności i że stowarzyszenie „Nigdy więcej” wysyła do mojego domu ABW.
Niestety na próżno, powyższy cytat to tylko przytoczone myśli Margaret Sanger czołowej feministki USA, która założyła największą na świecie aborcyjną organizację Planned Parenthood. Margaret Sanger jest także zasłużoną publicystką, która ma na swoim koncie takie „dzieła” jak czasopismo „The Birth Control Review”, gdzie propagowano plany nazistowskiej eksterminacji osób upośledzonych (Rassehygiene), oraz przymusowej sterylizacji i aborcji dla osób nieprzystosowanych; wstępniak do rasistowskiej książki: „Wzbierająca fala kolorowych przeciwko światowej dominacji białych: i książkę „Selektywna sterylizacja” mówiąca o pozytywach nazistowskiego programu eugenicznego. Margaret Sanger to także „zasłużona działaczka społeczna” wprowadzająca w życie „nowatorskie programy” np. w roku 1939 rozpoczęła „Projekt Murzyn”, którego celem było ograniczenie rozrodczości czarnych Amerykanów. Przytoczone fakty to tylko ułamek jej „bogatej” działalności.
Nadmienić trzeba, że Planned Parenthood dotuje polskich aborcjonistów, o czym pisał jeden z portali. http://rebelya.pl/post/473/kolejne-dolary-dla-ludzi-wandy. Już widzę te czołówki gazet, gdyby któraś z organizacji pro – life dostawała pieniądze od organizacji, która w przeszłości współpracowała z nazistami. Media jakoś przemilczały ten wątek jak i milczą na temat samej Planned Parenthood. W cywilizowanym świecie dla nazistów i ich popłuczyn są trzy miejsca: cmentarz, więzienie i śmietnik historii. Kiedyś Murzyni i Żydzi dzisiaj dzieci z zespołem Downa – nazistowska myśl wiecznie żywa, tylko ofiary się zmieniają.
Margaret Sanger pełni w środowisku feministek rolę „większego świątka”, w uznaniu zasług na polu walk o „prawa kobiet” i „prawa reprodukcyjne” organizacja Planned Parenthood przyznaje corocznie nagrodę jej imienia. Kiedy wreszcie dostanie ją Wanda Nowicka?
Krzysztof Kasprzak ( http://www.stopaborcji.pl )
Dziękujemy za nadesłanie tekstu również na nasz portal…

2 KOMENTARZE

  1. Prokapitalizm staje sie tuba propagandowa roznych srodowisk politycznych. Takie jest kierunek tego portalu? A co z gospodarka? Ani slowa o niej od dluzszego czasu. Wylacznie polityka w roznych odcieniach.

  2. I bardzo dobrze, że jest tuba różnych środowisk politycznych, zwłaszcza, że są to środowiska centroprawicowe z naciskiem na konserwatywnyliberalizm. Gospodarka zawsze wiązała się z polityką i na odwrót. Miały na siebie wpływ i dobry i zły. Trzeba wiedzieć o wielu sprawach i mieć szerokie horyzonty w wielu dziedzinach, ponieważ są one ze sobą wręcz organicznie powiązane. Przerost jednej lub niedobór powoduje u innych anomalia. Brawo tak trzymać. Jesteście na dobrym kursie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here