W dniu 9 listopada 2010 r. (wtorek) o godzinie 18:00 w Auli A7 Wyższej Szkoły Ekonomiczno – Informatycznej w Warszawie przy ulicy Stokłosy 3 (przejście przy Alei KEN 88) poseł Maks Kraczkowski wygłosi odczyt pt. Dlaczego nie należy podnosić podatków.
Poseł Maks Kraczkowski (PiS) jest wiceprzewodniczącym Komisji Gospodarki. Zasiada również w stałej Podkomisji do spraw energetyki oraz Komisji Ustawodawczej.
Współorganizatorem spotkania jest Komitet PiS Ursynów. W spotkaniu wezmą udział niektórzy kandydaci na radnych do Rady Dzielnicy Ursynów.
Foto: http://kraczkowski.info

2 KOMENTARZE

  1. Jeśli ludzie zgodzili sie bez szemrania na obecne podatki, to zaakceptują także jeszcze wyższe podatki. Byłoby naiwnością nie obłożyć Polaków kolejnymi podatkami skoro ci wciaż chcą głosować na PO, PiS, SLD i PSL. Jesli ludzie nie widzą alternatywy to nie ma przeszkód, żeby im dołożych jeszcze więcej podatków. Ten mechanizm jest prosty jak budowa cepa.

  2. Aby zaprowadzić liberalizm ekonomiczny, trzeba osłabić u ludzi tzw. świadomość narodową i patriotyzm. Obecnie w imię tych wartości ludzie godzą się na znoszenie ogromnych ciężarów . Ludzie są poczciwi i lubią się poświęcać. Gdy uzmysłowi im się, że patriotyzm i narodowość nie są istotne np. dla zbawienia duszy, a rzeczy te są wykorzystywane przez rozmaitych demagogów do wymuszenia na ludziach posłuchu i skłonienia ich do poświęceń, to u wielu ludzi obudzi się racjonalne spojrzenie na państwo. Tzn. zaczną je postrzegać głównie, jako narzędzie ucisku i być może pojawi się pytanie, co by tu zrobić aby ten ucisk zmniejszyć.

Comments are closed.