Zapewne w ostatnich dniach każdy z Państwa słyszał, bez względu na rodzaj medium, czy to „rządowe”, czy też „nierządne” informację o rzekomej epidemii odry jaka pojawiła się w Polsce. Oczywiście epidemia ta spowodowana została przez tzw. anty szczepionkowców.

Dość głośno przez kilka dni mijającego weekendu karmieni byliśmy przypadkiem rodziny z Pruszkowa, gdzie 6-cioro członków tejże rodziny zachorowało na odrę. O zgrozo, oni są nieszczepieni, a jak wiemy szczepionki zapobiegają tej „zapomnianej” chorobie. Przez ekran telewizora przemawiali do nas przedstawiciele Sanepidu, GISu, nawet sam minister zdrowia zabrał głos.

Jednak, żaden z nich nie powiedział, że rodzina która zachorowała w Pruszkowie, to nie są anty szczepionkowcy, lecz pro szczepionkowcy, że jedynie 2-je dzieci nie było zaszczepionych – bo nie zdążono ich zaszczepić , a pozostałe 4 osoby BYŁY SZCZEPIONE!!!
Były szczepione a zachorowały!!! Były szczepione, zatem zachorować nie powinny!!!

A tak na marginesie, zachodzi dziwna korelacja pomiędzy wywołaniem medialnej epidemii odry w Polsce ze zbliżającym się terminem ważności szczepionki na odrę, świnkę, różyczkę, który to termin mija z końcem roku. Zatem, trzeba by by je jakoś „wykorzystać”, najlepiej wstrzykując je Polkom i Polakom.

Nawet Radio Maryja i TV Trwam włączyły się w tą propagandę, zapominając, że szczepionka ta produkowana jest na bazie aborcji, produkowana jest na organach zamordowanych dzieci ! ! ! Tak najpierw dokonuje się aborcji, potem produkuje się szczepionkę (która jak się okazało na przykładzie wspomnianej rodziny jest nieskuteczna), za wielkie pieniądze, oczywiście publiczne aplikuje się ją naszym dzieciom.

A gdzie jest ten prawy i sprawiedliwy rząd, gdzie są Ci „bogobojni” ministrowie, premierzy, gdzie w końcu jest kler? Chowa głowę w piasek? Bo jak inaczej nazwać promocję morderstwa na antenie tychże mediów, tychże ministrów, premierów, prezydenta itd…

A cóż to jest odra, jak się ją leczy, warto zajrzeć do książek medycyny, tych sprzed kilkunastu, kilkudziesięciu lat… W latach osiemdziesiątych XX wieku w Europie na odrę zachorowało ponad milion Europejczyków, …. i co z tego ? ? ?

Boże chroń Polskę, … Ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie ! ! !
Inaczej nas wykończą, im „świętsi” tym groźniejsi.

Marcin Pietras

Foto.: pixabay.com

P.S. O zachorowaniu 6-cio osobowej rodziny poinformowała Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Pruszkowie. Podano m.in. informację „„W tym ognisku znalazła się cała sześcioosobowa rodzina. Żadna z chorych osób nie była wcześniej zaszczepiona.” którą powieliły niemal wszystkie media.

Dziennikarze Faktów TVN dotarli do tej rodziny. Matka przedstawiła książeczki szczepień, potwierdzające wykonanie szczepień.

Terminy ważności pobrane na podstawie dostępu do informacji publicznej opublikował już miesiąc temu Jerzy Ziemba, przewidując wywołanie „epidemii odry/świnki/różyczki” w celu upłynnienia zapasów magazynowych. Np. W Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej jest na stanie szczepionka MMR VAX PRO – szczep p.odrze, śwince, różyczce z terminem ważności 31.12.2018 (oficjalny dokument m.in.
– WSSE Szczecin oraz jednostek podległych,
– WSSE Katowice oraz jednostek podległych,
– WSSE Łódź oraz jednostek podległych,
– WSSE Olsztyn oraz jednostek podległych,
– WSSE Opole oraz jednostek podległych,
– WSSE Warszawa oraz jednostek podległych,
– WSSE Szczecin oraz jednostek podległych).

Tak na marginesie:
Oficjalne statystyki GIS wskazują, że w Polsce co roku mamy do czynienia ze średnio 60 do 130 zachorowań na odrę! W blisko 40 milionowym kraju to nawet nie setny, ani tysięczny ułamek. Jednak obecnie niemal każdy przypadek zachorowania na odrę jest ogłaszany publicznie i od razu ogłasza się epidemię! (za https://nczas.com/2018/11/04/dlaczego-wywolano-panike-na-temat-epidemii-odry-jerzy-zieba-31-grudnia-uplywa-termin-waznosci-do-zastosowania-szczepionki/)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here