Potworni oszuści chcą, aby Polacy pracowali do 67 roku życia, aby rosły ceny, aby wzrastało bezrobocie, aby było coraz więcej bezdomnych obywateli i aby ludzie przewlekle chorzy umierali z powodu braku środków na leki, lub wręcz braku niektórych leków.



Rząd P.O. z przystawką PSL i zapleczem Palikota żąda od Polaków poświęceń, wyrzeczeń, oszczędności i ofiarności w imię interesów globalizmu, czyli nowego totalitaryzmu, oraz dla ratowania bankrutujących finansistów, którzy marnują miliardy euro i USD na nietrafionych strategiach i zwykłej rozpuście oraz trwonieniu pieniędzy przez niektórych bankierów.
Globalizm mamy wspierać ratując od bankructwa reżim w Iraku i Afganistanie.
USA już zażądało od koalicji P.O.-P.S.L. corocznej składki w wysokości co najmniej 1 miliarda dolarów na Afganistan po wycofaniu stamtąd naszych żołnierzy. Bankructwo Grecji już POparliśmy miliardem euro.
Bogatych bankierów natomiast POstanowiono wesprzeć wpłatą 8.000 000 000 USD do Międzynarodowego Funduszu Walutowego dla ratowanie m.in. gospodarek: Włoch, Hiszpanii, Portugalii, oraz bankierów Niemiec i Francji!
Zatem sumując wszystkie wydatki jakie muszą nieść na swoich barkach Polacy w wyniku serwilizmu Potwornych Oszustów i Posłusznych Sług Liberałów, wyniesie rocznie ponad 15 miliardów USD, bo w tej kwocie trzeba również uwzględnić składkę obowiązkową do UE.
Zakładając, że utworzenie nowego miejsca pracy kosztuje ok. 50.000 zł, to za 15.000 000 000USD, czyli ok. 50.000 000 000 zł można utworzyć milion miejsc pracy w Polsce, czyli zmniejszyć bezrobocie o niemal połowę.
Należy się zastanowić komu służy ta koalicja?
Czy to jest rząd dla obywateli tego kraju, czy tylko POsłuszny obcym interesom administrator?
Rajmund Pollak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here