Z naszej poczty…
Szanowni Państwo!
Zbliża się okres rozliczenia podatku dochodowego, co stanowi idealną szansę na wsparcie wolnorynkowej edukacji ekonomicznej w naszym kraju, prowadzonej już od wielu lat przez Fundację PAFERE.


Wybitni goście z zagranicy, konferencje, obozy edukacyjne dla młodzieży, tłumaczenia i pokazy filmów, wydawanie książek oraz tłumaczenia artykułów, stypendia oraz wyjazdy na zagraniczne seminaria dla ambitnych studentów – to wszystko robimy już dziś na małą skalę. Każda darowizna przyczyni się do tego, że zasięg oddziaływania wolnorynkowej myśli ekonomicznej będzie jeszcze większy.
Jeżeli podoba się Państwu to co robimy, przy złożeniu zeznania podatkowego PIT-28, PIT-36, PIT-37, PIT-38 prosimy wpisać w odpowiednią rubrykę równowartość 1% należnego podatku dochodowego oraz nazwę: „Polsko – Amerykańska Fundacja Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego” wraz z naszym nr KRS – 0000278610.
Przypominamy, że wypełnione zeznanie PIT należy złożyć w Urzędzie Skarbowym lub wysłać pocztą nie później niż 30 kwietnia.
Fundacja PAFERE, w przeciwieństwie do innych podobnych organizacji działających w Polsce, utrzymuje się jedynie ze środków prywatnych i ma statutowy zakaz korzystania ze środków publicznych dlatego liczy się dla nas każde Państwa wsparcie.

Serdecznie dziękujemy!
Więcej szczegółów…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here