Mecz Polski z Meksykiem jest okrzykniętym jako jeden z lepszych, które kibice będą mieli okazję oglądać. Dzieje się tak z kilku względów. Po pierwsze, dla obydwu reprezentacji będzie to ich ostatnie spotkanie w tym roku, dlatego kadry na pewno szykują się na batalie i pokazanie tego, co mają najlepsze w swoich szeregach, po drugie, obie reprezentacje w ostatnich meczach towarzyskich zremisowały, dlatego będą chciały pokazać swoją siłę tym razem.

Warto tutaj nadmienić, że reprezentacja Meksyku jest jeszcze bardziej podrażniona, albowiem ostatnie spotkanie zostało zremisowane 3:3, a poprzednie przegrane 3:2 z Hondurasem, który jak widać, był w stanie sprzeciwić się reprezentacji Meksyku.

Jak będzie z Polską ? Polską która pomimo wyniku remisowego, miała co pokazać na boisku, albowiem brakowało nam jedynie odpowiedniego wykończenia, ponieważ sytuacji bramkowych mieliśmy więcej od Urugwaju. Bukmacher internetowy ocenia te szansę w stronę Meksyku, który jest dostępny po mniejszym kursie, lecz przyznać trzeba, że Polska jest w stanie zawalczyć o zwycięski wynik, patrząc na liczbę goli, które ostatnio stracił Meksyk!

Pamiętajmy również, że drużyna była ostatnio testowana w bardzo trudnych warunkach. Pomimo tego, nie uległa silnej drużynie, jaką jest bez wątpienia reprezentacja Urugwaju, dlatego jeśli dziś Adam Nawałka postawi na bardziej wyrównany skład i ustawienie, nasze szanse z Meksykiem są spore!

Oglądanie meczu przy pomocy Internetu

Mecz będzie dostępny naturalnie w telewizji, jak i w Internecie. Wspomniany już bukmacher internetowy udostępni relację na żywo w formie tekstowej. Jest to marka, która sponsoruje Wisłę Kraków, dlatego miejsce jest sprawdzone.

Mecz odbędzie się o godzinie 20:45 w Gdańskiej Ergo Arenie, która będzie wypełniona do samego końca kibicami, którzy postanowili oglądać ostatni mecz reprezentacji w tym roku!

Pozostaje życzyć Wam wielkich emocji i zadowalającego wyniku spotkania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here