Dużo ciekawych rzeczy można znaleźć na YouTube. Nawet nie wiedziałem, że „Elektryczne Gitary” wydały dwa lata temu płytę „Historia”. Dziś ją kupiłem za nieduże pieniądze (z przeceny) w Media Markt. Muzycy brną przez dzieje Polski, postrzegając je jako niewykorzystane szanse, albo też jako nasze zwycięstwa zaprzedane w imię jakichś wyższych, dla nas niezrozumiałych racji. Trochę realizmu, ale i smutnej refleksji… Co dalej z Tobą, Polsko….?


2 KOMENTARZE

  1. A jednocześnie tym wszystkim artystom nie przeszkadza jakoś politycznie popierać SLD, PO kiedyś UW, PSL, itd. itp. sił rozwalających Polskę i niewolących Polaków. Czyż nie jest to paranoia czy inna schiza?

  2. Panie albo Pani 'Ciekawy’ przecież, że tym różnym „artystom” nie przeszkadza plucie na własny naród i kraj, gdyż mają z tego kaskę misiu, kaskę. A, że czasem im się uda napisać czy zrobić coś podobnego jak ten „Dywizion 303” to przecież bardzo rzadki przypadek. Jelita narodu oderwała się od narodu i realizuje interesy obce i własne pełnej michy, popitki i dobrego chędożenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here