Pierwsza rocznica katastrofy smoleńskiej to dobra okazja, by przypomnieć sobie publikacje portalu Prokapitalizm.pl dotyczące tego wydarzenia.


O katastrofie pisaliśmy od samego początku. Zasadą jaką przyjęliśmy była pełna swoboda wypowiedzi. Dlatego też na portalu pojawiały się materiały, w których rozważano hipotezy zamachu, a także kwestionujące te przesłanki. Na bieżąco o postępach w śledztwie pisał Rajmund Pollak, dzieląc się przy tym swoimi wątpliwościami i uwagami, które prowokowały naszych Czytelników do wielu komentarzy.
Największe kontrowersje wzbudził jednak wywiad z ks. Stanisławem Małkowskim, w którym ten zasłużony dla opozycji antykomunistycznej duchowny jednoznacznie określił katastrofę jak „zamach z zimną krwią”. Wywiad odbił się szerokim echem w największych mediach, a na naszym kanale telewizyjnym na YouTube obejrzało go już prawie 30 tys. widzów.

Zamieściliśmy również własne materiały z Krakowskiego Przedmieścia z Warszawy, przedstawiające gorszące zachowania pod krzyżem smoleńskim oraz przemówienie ks. Stanisława Małkowskiego


Wątki katastrofy smoleńskiej poruszane były również w wywiadach z:
Janem Pospieszalskim…
Obserwujemy zamach na naszą państwowość


Wojciechem Cejrowskim
III RP to kraj pozorów
Stanisławm Michalkiewiczem.
Olejnik we łzach i Lis zapuchnięty od płaczu to widok niezapomniany
Opublikowaliśmy ponadto obszerną relację wideo ze spotkania z posłem Antonim Macierewiczem ze stycznia tego roku poświęconego w całości katastrofie smoleńskiej…
Tusk ukrywał prawdę o Smoleńsku…


…zapis MP3 spotkania z panem posłem Macierewiczem, które odbyło się dwa dni po katastrofie.
Lech Kaczyński był rycerzem
…oraz relację ze spotkania z posłem Arturem Górskim, które odbyło się kilka dni po katastrofie.
Nigdy do końca nie poznamy prawdy
Ostatnio zamieściliśmy w Telewizji PROKAPA krótki film rocznicowy przygotowany przez naszego publicystę Kamila Kisiela…

Przypomnijmy sobie dziś te materiały…
PSz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here