Z biura prasowego UPR-WiP otrzymaliśmy informację o przygotowaniach do Kongresu Nowej Prawicy, który odbyć się ma w Warszawie w Sali Kongresowej w sobotę 16 kwietnia 2011 roku. Rozpocząć się on ma o godz. 12.30.


Z informacji tej wynika, że wezmą w nim udział „(…) czołowe postacie i organizacje polskiej Prawicy”. Jak podaje biuro prasowe, udział potwierdzili jak dotąd między innymi Rafał Ziemkiewicz, Artur Zawisza, prof. Krzysztof Rybiński, Robert Gwiazdowski.
P

13 KOMENTARZE

 1. To o której to ma być o 11.3o jak podaje na swej stronie JKM czy o 12.3o? Już jest zgrzyt organizacyjny dotyczący czasu rozpoczęcia zjazdu. Czyżby razwiedka obstawiała prawicę jakby wybory wypadły nie po jej myśli. Ale przecież nie ważne kto startuje i kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy.

 2. To o której to ma być o 11.3o jak podaje na swej stronie JKM czy o 12.3o? Już jest zgrzyt organizacyjny dotyczący czasu rozpoczęcia zjazdu. Czyżby razwiedka obstawiała prawicę jakby wybory wypadły nie po jej myśli. Ale przecież nie ważne kto startuje i kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy. A w komisjach co najmniej 51% członków to służby?

 3. 12.IV.2011, we wtorek o 9.3o w Sądzie Okręgowym II Wydziale Cywilnym w Warszawie Al.Solidarności 127 w sali nr 212 Pan Stanisław Michalkiewicz ma proces z TVN. To takie preludium przed 16.IV.2011????

 4. Potwierdzili jeszcze ponadto: Romuald Szeremietiew, Tomasz Sommer, Stanisław Michalkiewicz, Adam Wielomski. Czyli sama konserwatywno-liberalna elita, ale jakże szeroka. Brakuje mi tylko 2 Pań: Katarzyny Munio i Zyty Gilowskiej. No i może jeszcze Pana Gowina. No i żeby Oni wszyscy kandydowali! Wtedy zwyciężymy!
  Paweł

 5. Relacja z KNP znaleziona w necie…
  „Kwadrans po jedenastej, dziś /16.04/ przed południem, przyszłam pod Salę Kongresową, gdzie o 11:30 miał zacząć się, reklamowany przez Janusza Korwina-Mikke na okładce „Najwyższego Czasu”, Kongres Prawicy. Okazało się, że budynek jest zamknięty i około pięciuset osób stoi na schodach. Koło mnie przeszedł JKM tłumaczący komuś, że nie wie, co się dzieje. Nad głównym wejściem robotnik usiłował umocować napis „Kongres Prawicy Polskiej”, który ciągle spadał. Widzialam dwie flagi polskie, dwie flagi UPR i duży transparent szczecińskiego UPR. Po mniej wiecej kwadransie otwarto drzwi i można było wejść do budynku. ale nie na widownię. Wejścia na nią bądź były zamknięte, bądź też pilnowały ich miłe panie mówiące, że jeszcze trzeba poczekać.
  Po następnym kwadransie postanowiłam dać sobie spokój z tym Kongresem. Ilość obecnych wzrosła wprawdzie do 700-800, ale stało się jasne, że dziś tu odrodzenia prawicy nie będzie. Miałam dość sterczenia pod zamkniętymi drzwiami, zwłaszcza przy tak cudownej, słonecznej pogodzie na dworze”.
  http://blogmedia24.pl/node/47488

 6. Doprawdy zabawna relacja. Osoba nie była na samym Kongresie, a wydaje osąd, jak było. 🙂 Faktycznie na początku były drobne problemy z wejściem do środka, ale później wszystko ruszyło, jak należy. Było nie kilkaset osób, a dwa tysiące. Cały parter Sali Kongresowej wypełniony prawie w 100%. Gorzej było na piętrze, ale i tak w szczytowym momencie wypełnione było w jakichś 3/5. Może napiszę na jutro jakąś większą relację.

 7. Swoją drogą ciekawe ilu z gości, którzy pojawili się na KNP, pojawiłoby się na spotkaniu, które zorganizowałby pan Jóźwiak. I przede wszystkim ilu z tych ponad 2 tys. osób stawiłoby się w Sali Kongresowej. Czy mi się zdaje, czy drobna zawiść przemawia przez pana Jóźwiaka?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here