Stanowczo protestuję, przeciwko wstawieniu przez administrację portalu prokapitalizm.pl w tekst mojego artykułu pt.: „Zakazane życiorysy dwóch znanych Włochów” reklamy Komitetu Wyborczego SLD!
Nastąpiło to bez mojej zgody i nikt nawet nie raczył mnie powiadomić, że taką reklamę SLD zamierza wstawić pomiędzy zdania mojego tekstu !
Uważam ponadto, że to jest skandal na portalu, który w tytule ma wpisane poparcie dla wolnego rynku i kapitalizmu, że wstawia reklamy wyborcze postkomunistycznej partii jaką jest SLD, w sytuacji gdy niedawno odmówił mi publikacji innego mojego artykułu, zawierającego treści propagujące niezależność i samorządność związkową.
Domagam się natychmiastowego usunięcia reklamy K.W. SLD z mojego artykułu i oficjalnych przeprosin, że administracja portalu prokapitalizm.pl dokonała tak prymitywnych manipulacji!
Rajmund Pollak


2 KOMENTARZE

 1. Na tym polega tzw. wolny rynek Panie Pollak. Klient placi a ze kasa jest najwazniejsza w wolnym rynku a nie jakakolwiek moralnosc i dobre obyczaje to zlecenie sie akceptuje..Wolnosc umow ponad wszystko! Plus moj wlasny dobrobyt..ponad wszystko. Co jest w tym zlego?

 2. @Marko:
  wolny rynek opiera się na moralności właśnie.
  Najważniejsze jest zaufanie do partnera biznesowego i do ludzi. W cenie są też dobre obyczaje. Dopiero z nich wypływa, jak to pan ujął, kasa, czyli zysk.
  Pański dobrobyt ponad wszystko…no cóż, wypada zapytać, gdzie się pan takiego wolnego rynku uczył, i jak widać nauczył? Gdzie?
  Co w tym złego, że portal prokapitalizm.pl lansuje SLD? Ano to, szanowny panie, że SLD to w prostej linii partia postkomunistyczna.
  Poza tym jest ona przeciwna wolnemu rynkowi i kapitalizmowi jako takim.
  Zatem ideowo nie przystaje i nie wolno lansować na stronie wolnościowej i prokapitalistycznej organizacji, która zaprzecza takim wartościom jak wolność, własność i sprawiedliwość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here