Wiele okoliczności wskazuje na to, że w marcowej zbrodni w Tunisie mogli brać co najmniej bierny udział nie tylko ochroniarze, którzy wiedzieli kiedy opuścić stanowiska pracy i… pójść na kawę, ale  również niektórzy przedstawiciele tunezyjskich resortów siłowych.

Islam jest wiodącą religią  większości władz Tunezji. Ktoś bardzo wysoko postawiony w rządzie Tunezji przymykał oczy nie tylko na szkolenie za granicą kilku tysięcy terrorystów islamskich, ale bez żadnych przeszkód zezwalano na powrót tych bandytów do Tunezji i prowadzenie przez nich rekrutacji nowych fanatyków.

W sytuacji, gdy wokół Tunezji trwa ofensywa fanatycznych islamistów mordujących chrześcijan i wszystkich, którzy nie popierają Państwa Islamskiego, zezwalanie na infiltrację Tunezji przez terrorystów będących obywatelami tego afrykańskiego kraju nie można uznać za jakieś przypadkowe przeoczenie.

Fakt, że z miejsca zbrodni uciekł bez przeszkód jeden z terrorystów też wygląda bardzo podejrzanie! Teoria, że rząd Tunezji nie sprzyja fanatyzmowi islamskiemu może być sprytną propagandą dla przyciągania turystów, dostarczających żywą gotówkę dla gospodarki tego afrykańskiego kraju.

Mimo ujawnienia gigantycznych zaniedbań ze strony resortów siłowych Tunezji, które ułatwiły dokonanie zbrodniczego zamachu terrorystycznego w Tunisie nikt z władz tego afrykańskiego państwa nie został zdymisjonowany. Nie stracił stanowiska minister spraw wewnętrznych, którego służby wyraźnie zaniedbały ochronę najbardziej znanego w kraju muzeum. Nie został wyrzucony z pracy minister sprawiedliwości za to, że tolerował swobodny przepływ tysięcy szkolonych za granicą terrorystów. Nie postawiono zarzutów prokuratorom, którzy tylko udawali walkę z terroryzmem, a w rzeczywistości pozostawili na wolności ponad 3000 fanatycznych  zabójców przeszkolonych przez państwo islamskie.

Zamiast odpowiedzialności personalnej rząd Tunezji postanowić wyciągnąć finansowe zyski z tej potwornej zbrodni. Zamiast zarządzić ogólnokrajową obławę na terrorystów i zamknąć co najmniej 3000 działających tam legalnie islamskich fanatyków w kryminale,  zorganizowano międzynarodową manifestację w Tunisie.

Prawdziwe demonstracje mają charakter spontaniczny, natomiast protest organizowany przez rząd islamski pośrednio współodpowiedzialny za zamach, był zabiegiem czysto socjotechnicznym dla wyciągnięcia kasy dla nieudolnych władz Tunezji.

Dalszym elementem tego niegodziwego  biznesu jest wystąpienie o pomoc finansową do Unii Europejskiej dla prosperity nieudolnego rządu Tunezji. Razić musi naiwność elit UE! Po tak potwornym zamachu kraje europejskie powinny wprowadzić sankcje finansowe wobec Tunezji, gdyż rząd tego kraju toleruje od wielu lat eksport i import terrorystów oraz prowadzoną przez nich agitację na terenie tego afrykańskiego kraju.

Tymczasem mamy do czynienia z sytuacją absurdalną i niebezpieczną, gdyż najwyższe władze UE z Donaldem Tuskiem na czele planują finansową pomoc dla islamskiego rządu Tunezji bez żadnych gwarancji, że co najmniej część z tych euro nie trafi pośrednio do terrorystów budujących Państwo Islamskie!

Warto aby w tej sytuacji nasz wywiad i kontrwywiad baczniej przyjrzał się wszystkim studentom tunezyjskim, libijskim, syryjskim, irackim itd. oraz dyplomatom islamskim w Polsce, gdyż mogą być wśród nich „uśpieni” terroryści, którzy śmiertelnie nienawidzą chrześcijan.

Powinno się natychmiast zaostrzyć w Polsce przepisy dotyczące udzielania wiz obywatelom z państw, w których wiodącą ideologią jest islam.

Król Jan III Sobieski nie po to rozbił Turków pod Wiedniem, aby w XXI wieku islam stał się ponownie postrachem Europy i całego świata!

Rajmund Pollak

3 KOMENTARZE

 1. Takie dwie ciekawostki dla uzupelnienia.
  1. Spain to Offer Citizenship to 2.2 Million Jews to make amends for expelling them in 1492
  2. Portugal – The Jewish Community of Lisbon is pleased to announce that, following the approval of the Decree Law No. 30-A / 2015 – Award of Portuguese nationality through naturalization to the descendants of Sephardic Jews by the Council of Ministers on 29.01.15, the Law has been enacted by His Excellency the President of the Republic of Portugal – Mr. Aníbal Cavaco Silva and published in the Diário da República (The Official Gazette of Portugal) on February 27th, 2015.
  Further we inform, that the Jewish Community of Lisbon started receiving the official required documents for approval procedure for the granting of the Portuguese nationality, by Naturalisation to descendants of Sephardic Jews.
  Please find bellow the present law as its publication and a guide procedure in support of the applicants
  More information can be obtained via email
  sephardi.naturalization@comunidadeisraelitalisboa.org

 2. Autor tego artukulu powinien sie zastanowic czy terrorysci sa finansowanie przez sluzby specjalne i przez to sa bezideowi, czy tez sa ideowi i walcza z powodow tylko religijnych. Albo jedno albo drugie. Moim zdaniem religia nie ma tu nic do rzeczy, jest tylko pretekstem, zaslona dymna, a prawdziwym powodem tworzenia terroryzmu jest proba wywierania nacisku na rzady roznych panstw przez globalistow, ktorzy chca przejac wladze. Kontekst religijny sluzy tu tylko po to, aby przedstawiciele roznych religii rzucili sie sobie do gardel. A prawdziwi prowodyrzy pozostali w ukryciu.

 3. Pan „On” ma trochę racji. Jednak może być tak, że fanatyk ideowy – religijny, polityczny, narodowy i inny może być jednocześnie narzędziem w sprawnych paluszkach „SS”, tajnych organizacji i zwykłych kryminalistycznych band w osiąganiu celów im wiadomych czyli poszerzenie władzy i zdobycie bogactw. Jedno nie wyklucza drugiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here