Od jakiegoś czasu na rynku pojawił się nowy trend, którym są tak zwane siedziska beanbag, czyli sofy wypełnione granulatem. Jak się okazuje są nie tylko wygodne, ale także uniwersalne, swoją prostotą podbiły serca klientów.

Jeszcze nie tak dawno popularne było umieszczenie w salonie stołu i krzeseł z drewna, co miało sprawiać wrażenie, że pomieszczenie jest bardziej eleganckie oraz funkcjonalne. To samo dotyczyło foteli, które jakiś czas temu hurtowo były kupowane w sklepach z meblami. Okazuje się, że te czasy już za nami, teraz liczy się design i postawienie na nowoczesny, lekki, komfortowy styl. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na zakup niewielkich puf, które wypełnione są granulatem i nadają oryginalny, nietuzinkowy wygląd pomieszczeniu. Dodatkowo sprawiają, że salon jest bardziej przestronny.

 

Wpływają na zdrowie odciążając kręgosłup

 

Okazuje się, że siedziska beanbag mają dużo zalet, wykonane są z bardzo dobrego jakościowo materiału, który jest trwały: nie ściera się i nie rwie, co pozwala na długoletnie użytkowanie puf. Kolejnym plusem jest fakt, że wypełnione są granulatem i dzięki temu dostosowują się do kształtu użytkownika. Korzystając z nich, możemy czuć się swobodnie i wygodnie. Udowodniono także, że tego typu pufy doskonale wpływają na nasze zdrowie, ponieważ odciążają kręgosłup, przez co nie musimy obawiać się o ból pleców. – Niewątpliwym atutem jest to, że mają wiele zastosowań, niepowtarzalny wygląd, oryginalną budowę, która wyróżnia je na tle innych mebli. Dzięki swoim walorom, z dużym powodzeniem wykorzystywane są do urządzenia nowoczesnych wnętrz – twierdzi ekspert z Firmy Adsystem. Właściciele firm wyposażają takimi pufami między innymi pomieszczenia, w których pracownicy spędzają przerwy.

 

Promują firmę podczas targów

 

Siedziska beanbag wykorzystywane są w działaniach marketingowych, które mają przyczynić się do sukcesu wizerunkowego przedsiębiorstwa. Okazuje się, że są świetnym dopełnieniem rozwiązań promocyjnych podczas na przykład targów. Klient może na nich usiąść i spokojnie porozmawiać z przedstawicielem danej firmy o świadczonych przez przedsiębiorstwo usługach. Jest dużo producentów zajmujących się wykonywaniem na zamówienie tego typu puf, wystarczy wysłać swój projekt graficzny, ważne, żeby był on wyrazisty i maksymalnie zawierał dwa, pasujące do siebie kolory. Warto także pamiętać o tym, aby na beanbagu znalazło się logo firmy, które powinno być widoczne z daleka i znajdować się zarówno z przodu, jak i z tyłu mebla. Jak się okazuje, beanbagi są nie tylko wykorzystywane do urządzenia nowoczesnego wnętrza mieszkania czy firmy, ale również są doskonałym narzędziem, które znajduje zastosowanie w marketingu bezpośrednim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here