27 stycznia 2012 we „Wiadomościach” TVP1 podała, że …”wzrosło poparcie dla Platformy Obywatelskiej i wynosi ono obecnie ponad 37%”. Polacy coraz tłumniej protestują, ale dla programu nr1 TVP to oznacza wzrost poparcia dla PO?!Czy ci dziennikarze telewizji publicznej, którzy zmajstrowali te słupki poparcia uważają, że mówią do naiwniaków, którzy nie chodzą po ulicach tylko patrzą w szklany ekran i uwierzą w każdą ciemnotę, którą im wciska spiker telewizyjny?
Od początku roku mamy protesty lekarzy, aptekarzy z powodu burdelu w prawodawstwie, ale TVP1 ma nakaz z góry, żeby uskuteczniać propagandę sukcesów PO, no to ją uskutecznia. Pod Kancelarią Premiera demonstrowała straż graniczna, służba więzienna i policjanci, ale dla redakcji Wiadomości to właśnie jest oznaka wzrostu poparcia dla PO! Straż Pożarna w całej Polsce oflagowała budynki, a telewizja publiczna twierdzi, że to jeszcze jedna oznaka wzrostu  poparcia dla platfusów. Kierowcy blokują drogi i stacje benzynowe, bo domagają się obniżki akcyzy na benzynę, a na szklanym ekranie uśmiechnięta pani redaktor oświadcza, że Platformie Obywatelskiej to nie zaszkodzi. Dziesiątki tysięcy internautów demonstrowało przeciw podpisaniu przez rząd dyktatury pod kryptonimem ACTA, a TVP1 twierdzi, że poparcie dla PO i tak wzrosło!
Dziennikarze telewizyjni urządzają sobie już jawne kpiny ze społeczeństwa, bo tak dalece oderwali się od realiów rzeczywistości,  że aż lansują brednie sondażowe.
W nocy z 27 na 28 stycznia zamarzły na śmierć w Polsce co najmniej 4 osoby. Ciekawe co dziś powiedzą w telewizji publicznej? Czy redakcja „Wiadomości” stwierdzi, że…” znowu wzrosło poparcie dla PO, bo ilość przeciwników Platformy Obywatelskiej zmalała tej nocy o co najmniej 4 osoby”?
Ja już nie będę oglądał  „Wiadomości” TVP1 ani dziś ani jutro, bo telewizja kłamie.
Rajmund Pollak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here