Sprawa ustawy 447 już wkrótce w sejmie

2
Foto.: Jan Bodakowski

Ponieważ Stowarzyszenie Marsz Niepodległości od początku pomagało w kampanii #STOP447 pragnę Państwa poinformować, że przedwczoraj Komitet Inicjatywy Ustawodawczej #STOP447 otrzymał od Kancelarii Sejmu długo oczekiwany list, który podsumowuje rok wzmożonych wysiłków związanych z oddolnymi działaniami naszego środowiska. Marszałek Sejmu Elżbieta Witek po przeliczeniu podpisów zbieranych pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą #STOP447 przekazała społeczny projekt ustawodawczy do pierwszego czytania. Potwierdziła tym samym, że wśród złożonych 21 stycznia 200 000 podpisów podpisów znajdowało się minimum 100 000 ważnych. Przypomnę tylko, że zgodnie z ustawą regulującą obywatelską inicjatywę ustawodawczą musieliśmy je zebrać w ciągu 3 miesięcy. Co to oznacza dla Państwa, całego naszego zespołu i przede wszystkim dla sprawy, o którą walczymy już od prawie roku na ulicach polskich miast?

Zgodnie z ustawą Konwent Seniorów musi teraz podczas jednego z najbliższych posiedzeń Sejmu rozpocząć procedowanie obywatelskiego projektu ustawy #STOP447. Najprawdopodobniej pierwsze czytanie połączone z głosowaniem, które może nas uchronić przed chciwością niektórych środowisk żydowskich, odbędzie się 25-26 marca lub 15-16 kwietnia 2020 roku. Zatem wszystko w naszych rękach. Musimy działać i przygotować się do pierwszego czytania. Z ramienia Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej będę recenzentem projektu ustawy. W Państwa imieniu stanę przed politykami na mównicy Sejmowej. Będzie to dla mnie wielki zaszczyt, ale również jedna z największych prób w mojej służbie dla naszej Ojczyzny. Proszę pomóc mi w tym ważnym dla Polski momencie!

Dla całego Zespołu, którym kieruję oznacza to kolejny wzmożony okres pracy, która bez modlitwy nie przyniesie oczekiwanych owoców, dlatego Państwa do niej również zachęcamy. Łaska buduje jednak na naturze, dlatego muszę jako osoba odpowiedzialna prosić również o Państwa wkład poprzez wsparcie finansowe i dalsze informowanie przyjaciół i znajomych o zagrożeniu ze strony organizacji żydowskich. Nakłady na kampanię #STOP447 nigdy się nie zwróciły, jest to zatem kosztowna inwestycja w obronę Polski, do której zmusiła nas sytuacja społeczno-polityczna. Tymczasem przed nami działania mające na celu wywieranie nacisku na Posłów Sejmu RP i uświadomienie im, że w tej sprawie musimy stanąć wszyscy razem ponad podziałami partyjnymi. Udowodniliśmy Państwu, że jesteśmy odważni, roztropni i skuteczni w prowadzeniu kampanii społecznych. Nasi działacze dzięki Państwa wsparciu pokazali milionom Polaków, że sprawa związana z próbą kradzieży naszego majątku narodowego jest realnym zagrożeniem. Wcześniej było to skutecznie ukrywane. Dlatego proszę Państwa o dalsze zaufanie i wsparcie finansowe. Musimy przygotować się na działania promocyjne, które przeprowadzimy tuż przed i po głosowaniu sprawie naszego projektu w Sejmie. To przybliży nas w kierunku naszego bezpieczeństwa finansowego.

Robert Bąkiewicz
Stowarzyszenie Marsz Niepodległości

2 KOMENTARZE

  1. Myślę, że to będzie raczej wcześniej czyli już w marcu, żeby wyborcy zdążyli o sprawie #Stop roszczeniom# zapomnieć przed wyborami w dniu 10 maja 2020 roku.

  2. 14 czerwca 2020 roku (w niedzielę ) POLACY w tym członkowie i sympatycy Konfederacji wezmą udział w Marszu Niepodległości w Oświęcimiu. Marsz odbędzie się w kolejną rocznicę przywózki pierwszych więźniów do obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu. Organizatorem Marszu są Roty Niepodległości.

Comments are closed.