Stanisław Michalkiewicz ocenia protesty górników na Śląsku, a także spekuluje, kto może za nimi stać i dlaczego to robi. Koniecznie obejrzyj! (fragment spotkania z mieszkańcami Bełchatowa w dniu 15 stycznia 2015 roku – relacja własna)

Nagrali: Maciej Dybowski i Piotr Korzeniowski

11 KOMENTARZE

  1. Chyba mamy atak na naszą stronę. Zawalają ją anglojęzyczne komentarze, były ich już setki. System przerzuca je od razu do kosza, dlatego nie są widoczne dla Czytelników. Ale trudno nadążyć z ich usuwaniem z kosza. Mogą zapchać przestrzeń na serwerze. Macie jakiś sposób na to, być może, lewackie, g…no?

  2. Chwilowo musimy wprowadzić opcję logowania dla komentatorów. Aż atak się uspokoi. Mamy nadzieję, że to pomoże. Za utrudnienia przepraszamy!

  3. Będą zamieszczane cyklicznie. Napięcie – jak mawiał pewien klasyk dreszczowców – trzeba stopniować 🙂

  4. Napięcie należy stopniować, lecz żeby nie było za późno na wybuch. Czy wykłady z 9.I.2015(piątek) i z 15.I.2015(czwartek) są nagrane i jest ich możliwość odtwarzania. Tak pytam, aby ułatwić rozeznanie takim różnym.

  5. Co Pan ze służb jakichś jest, że taki dociekliwy? Nawet jeśli są nagrane to zapewniam, że zdeponowane są w bezpiecznym miejscu, w kasie pancernej, do której nikt nie ma dostępu. Gdybym miał tonę złota t nie strzegłbym jej tak, jak tych taśm… Taśm prawdy!

  6. Dopytuję, bo nie mam kontaktów telefon z funkami tej stroniczki. A telefony i tak są na podsłuchu i archiwizowane połączenia przez operatorów poszczególnych sieci. To samo w internecie jest. Więc po co ich męczyć i utrudniać życie, sobie również.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here