8 kwietnia 2017 roku odbyła się w Warszawie gala wręczenia nagród w VI edycji konkursu Magister PAFERE na najlepszą pracę magisterską w dziedzinie ekonomii. Wśród gości specjalnych gali znalazł się m.in. Stefan Oleszczuk – były burmistrz Kamienia Pomorskiego.

Zachęcamy do wysłuchania wystąpienia, jakie „Człowiek z Kamienia” wygłosił podczas gali. Bardzo trafna diagnoza naszej sytuacji…

2 KOMENTARZE

  1. Powinnismy miec tylko jeden rzad centralny i w nim takich ludzi jak Stefan Oleszczuk. Jedna walute, jednego pana milosciowego i jedna religie – biznesu i bogactwa. Zreszta do tego zmierzamy tyle ze w skali globalnej. Tyrania wolnosci nas czeka…
    Ps. W mojej Biedronce na osiedlu ma byc strajk. Maja juz dosyc kapitalistycznej wolnosci, moralnosci i niewolnictwa za 1500 zl na miesiac. A gdzies czytalem ze portugalska Biedronka to taki wspanialy pracodowca! Wspanialy, wspanialy, kobiety dzwigajace palety a na nich tony towarow do przerzucenia. Moze tak by do pracy zagonic wlascicieli tego przybytku tyle ze sie schowali na koncu Europy i sie smieja z durnych Polaczkow. Zapomnieli ze ten sie smieje kto sie smieje ostatni.

  2. Świetny komentarz p. Waldemara. Nie, żebym zgadzał się merytorycznie, bo to oczywisty stek bzdur, ale dokładnie w taki sposób myśli 99% proli konserwujących bieżący system. Powierzchownie, roszczeniowo, nie przyjmyjąc jakichkolwiek argumentów. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że nie ma możliwości zmiany nastawienia tych ludzi. Trzeba myśleć nad metodą obrony przed nimi.

Comments are closed.