Motocyklowy Rajd Katyński jest już na terenie Rosji. W tym roku ekipa polskich motocyklistów zamierza dotrzeć aż do Tobolska na Syberii, gdzie uczczona zostanie pamięć o zesłańcach syberyjskich.

Po drodze motocykliści minęli Białoruś, a następnie dojechali do Smoleńska, gdzie uczcili m.in. ofiary katastrofy rządowego Tupolewa z 2010 roku. Odwiedzili również szkołę w Smoleńsku, gdzie zgotowano im wyjątkowe powitanie. Zobaczcie jak Rosjanie witają motocyklistów z Polski i przypomnijcie sobie, jak władze III RP „witały” przed kilkoma miesiącami motocyklistów z Rosji.

4 KOMENTARZE

  1. Należałam do nielicznych obrońców Komandora Węgrzyna atakowanego przez różnego rodzaju media, polityków i dziennikarzy, w związku z tym, że zamierzał witać na granicy motocyklistów z Rosji.

  2. Wstyd mi za naszych , Nasze pierdolone media sieją nienawiść do Rosjan , tego z pewnością nie pokażą w TVN

  3. Ja nie bardzo kumaty – jeszcze trzy lata temu i dawniej należało się z Rosjanami bratać i kochać. I to bezwarunkowo i bez pytań o różne zbrodnie dokonane przez komunistów w imieniu i na konto Rosji. A teraz okazuje się, że lewackie media i lewicowe polityczne kręgi kochające ślepo Rosję, są bardziej antyrosyjskie niż sceptyczne i realnie myślące, działające i mówiące kręgi prawicowe. Co za konsekwencja i schiza! Pojąć tego nie bardzo potrafię i chcę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here