Tusk się zesrał… Michalkiewicz przypomina byłemu premierowi wstydliwy epizod

2

Tusk do Kaczyńskiego: „Nie strasz, nie strasz, bo się ze…..”. Stanisław Michalkiewicz, w swoim najnowszym komentarzu odnosi się do tych słów byłego premiera.

„Już zapomniał kiedy sam się zesrał… Ale ja mu przypomnę…”

Zapraszamy do obejrzenia całej wypowiedzi Michalkiewicza.

2 KOMENTARZE

  1. Może tak należałoby wyliczyć czego nie zrobił, nie robi i nie zrobi Banda Czworga – PSLD oraz POPiS, że szczególnym uwzględnieniem PiS: 1) stop zabijaniu nienarodzonych, a poczętych czyli StopAborcji; 2) Stop Pedofili, a co za tym idzie tym całym genderom i LGBTQ+ (PPETHZN jest tych zboczeń i perwersji wśród ludzi trochę?, co?); 3) wynikających z dwu poprzednich wypowiedzenia Konwencji Stambulskiej; 4) oraz w prostej linii wychodzącej z pkt 3 wykreślenia ustawy antyprzemocowej, która uderza w wolność i własność, oczywiście w szczytnych celach; 5) stop ustawie 447 rabującej Polaków i Polskę na kłamliwych, oszukańczych i bez podstawnych roszczeniach czasów 2 wojny narodu izraelickiego; 6) w skomplikowanych i bardzo wysokich Podatkach i Składkach – PiS; 7) ograniczenia i ograniczania w dostępie do broni palnej; 8) zamknięcia hodowli zwierząt futerkowych, a co za tym, logicznie wynika, zlikwidowanie hodowli, w niedalekiej przyszłości, innych zwierząt – świń, krów, owiec, kóz i oraz zakazie prowadzenia ogrodów zoologicznych, bo zwierzęta w cyrkach, praktycznie już są zakazane; 9) cofnięcie ustawy 1066; 10) co jeszcze, może ktoś przypomni, a co jest niebezpieczne i szkodliwe dla państwa i obywateli tegoż państwa. To są przykłady pierwsze ze skraja, jakie mi weszły na klawiaturę, pewnie pominąłem wiele innych ważnych, czy wręcz podstawowych, dla dobrego funkcjonowania gospodarki i prawa. Podstawowa i najważniejsza, to zmiana Konstytucji, która jest pełna luk, sprzeczności i wykluczających się bzdur, a która zatruwa prawo polskie. Może ktoś bardziej fachowy i dokładniej oglądający polityczną wegetację polski wymieni jeszcze prawne buble?

  2. Na wezwanie już podpowiadam – brak wycofania się i zerwania europejskich (czytaj germańskich) rozkazów klimatycznych i odrzucenie wydumanych limitów CO2 dla polskiej gospodarki i resztek polskiego przemysłu. A co jeszcze to eksperci i fachowcy niech się wypowiedzą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here