O konflikcie cywilizacyjnym, o „światłych” naukowcach, którzy powracają do Polski z unijnych uczelni z wypranymi mózgami, o kulturze opanowanej przez lewicę a lekceważonej przez prawicę, o potrzebie tworzenia społeczeństwa alternatywnego…Przedstawiamy dźwiękową relację z prelekcji dr. Jana Przybyła pt. „Kim jesteśmy, dokąd zmierzamy? Zachowanie tożsamości w obliczu konfliktu cywilizacji”. Prelekcja wygłoszona została w dniu 22 sierpnia 2009 roku podczas pikniku wolnościowego w Wiśniowej Górze.
Pobierz pliki MP3:
Jan Przybył – Kim jesteśmy, cz. 1… (MP3, 5MB)
Jan Przybył – Kim jesteśmy, cz. 2… (MP3, 6MB)
Kopiowanie i zamieszczanie na innych stronach internetowych dozwolone wyłącznie za podaniem źródła…
Foto: ISz, PSz
przybyl_01przybyl_02przybyl_03przybyl_04

3 KOMENTARZE

  1. Słusznie mówił, lecz co z rodzinami w których ścierają się lewackie i prawe poglądy politspołekonomiczne. Jego wezwanie doprowadzi do konfliktów w rodzinach i wśrod przyjaciół. Jednym z takich elementów alternatywnego społeczeństwa powinny być tworzone listy firm i artystów wspierających organizacje lewicowe, ekofaszystowskie, feminazistowskie, homoternowskie i ich publikowanie

  2. Oczywiście że recepta tego wykładowcy doprowadziłaby do konfliktów, i o to chodzi, bo ten „wykładowca” jest żydem!

  3. Prawie całkowicie przestałem oglądać telewizję. Gdy oglądałem, słyszałem tylko od złotoustych polityków czy – jak kto woli – złotoustych baranów, że ten czy tamten dąży do konfliktu i do rozpętania wojny domowej. Oczywiście najbardziej „konfliktowy”, według tych krzykaczy, ma być PiS. Czy tam sami Żydzi w tej partii są?
    Poza tym, życie pełne jest konfliktów, a sfera kultury jest tego bardzo dobrym przejawem.
    Zamiast etykietować kogoś, że jest Żydem czy Mongołem, wykażmy co nie tak jest w jego koncepcji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here