Unia narodowego socjalizmu

Rządzący Unią potomkowie Hitlera, Stalina stosują typowe praktyki socjalistyczne – nie tylko w gospodarce

1
Foto. wolnemedia.pl

Janusz Korwin-Mikke na Facebooku: „Jak wiele razy powtarzałem, socjaliści po dojściu do władzy rezygnują z dalszego uprawiania socjalizmu, bo ta doktryna po prostu nie nadaje się do rządzenia. Nawet Szwedzi zrobili zwrot w prawo i zmniejszyli obciążenia podatkowe. Jedynymi socjalistami, którzy do końca starali się pogłębiać socjalizm, byli: nieświętej pamięci dr Pol-pot w Kambodży – i p.Franciszek Hollande we Francji. Pierwszy utrzymywał socjalizm siłą, mordując 1/3 ludności Kambodży – drugi odszedł od władzy mając poparcie raptem 11% społeczeństwa.

Nieświętej pamięci Józef Djougashvili (ps.”Stalin”) po śmierci nśp.Włodzimierza Uljanowa (ps.„Lenin”) wymordował i powsadzał do łagrów bolszewików i zamiast walczyć o rozszerzanie socjalizmu zaczął po prostu umacniać swoją władzę. A co z innym wybitnym socjalistą, nieświętej pamięci tow.Adolfem Hitlerem?

Ten dokonał zwrotu w słynną „Noc Długich Noży” (1934)­. Wymordował tych, co serio traktowali socjalizm. Przede wszystkim nieświętej pamięci tow.gen.Ernesta Röhma i nśp.Grzegorza Straßera (Jego brat, Otton, zwiał w 1933 do Czechosłowacji, a potem do Kanady i do końca życia (w 1974) oskarżał Hitlera o zdradę socjalistycznych ideałów; podobnie jak nśp.Leon Bronstein ps.”Lew Trocki” – Stalina). Nśp.Józef Goebbels, który kiedyś żądał „odsunięcia z naszej socjalistycznej partii drobnomieszczanina Adolfa Hitlera”, był pewien, że Go też zamordują – jednak Hitler cenił użyteczność tego genialnego propagandzisty.

Jednak zarówno w przypadku Królestwa Szwecji, Związku Sowieckiego czy III Rzeszy w propagandzie socjalizm dominował (bo on był racją istnienia reżymu). I w życiu, z konieczności, zachowane było sporo praktyk socjalistycznych. Im więcej – tym gorzej rozwijało się państwo. Lepiej rozwijała się PRL, z rolnictwem indywidualnym, niż ZSRS z kołchozami.

Unia Europejska rozwija się według programu NSDAP – ale takiej NSDAP, w której Ernest Röhm ze swoją 4-milionową SA wsadził do więzienia Adolfa Hitlera. UE może to robić bezpiecznie, bo ten socjalizm jest nieco łagodzony na poziomie autonomicznych stanów Unii. Niemniej jednak i w Polsce, i w Hiszpanii, i we Francji i w Niemczech – socjalizm absolutnie dominuje; zwłaszcza w retoryce.

Rządzący Unią potomkowie Hitlera, Stalina (a raczej: Röhma i Trockiego…) stosują typowe praktyki socjalistyczne – nie tylko w gospodarce. Ja – na przykład – jako konserwatysta sprzeciwiam się usuwaniu tych pomników „komuny”, które nie są szpetne (98% jest…) – bo to jest świadectwo historii. Lewicowcy wierzą, że poprzez zmiany nazwy i fałszowanie historii można trwale rządzić narodami.

Zobaczymy, czy mają rację.

Niedawno socjaliści hiszpańscy usunęli z Mauzoleum hiszpańskiej wojny domowej w Dolinie Poległych (na położony w pod-madryckiej miejscowości El Pardo cmentarz w Mingorrubio) szczątki śp.gen.Franciszka Franco y Bahamonde Salgado Pardo. Typowe dla postępowców. Zwracam uwagę, że jeśli przyjąć coraz częściej używane pojęcie „narodu europejskiego” to euro-socjalizm ukazuje swoje oblicze: narodowego socjalizmu.

Usunięto – to usunięto. Zmobilizowało to zwolenników Generała (w tym i mnie) – więc było dla konserwatystów korzystne. Niedługo się Generała przeniesie z powrotem. Denerwujące jest tylko to, że oskarżano gen.Franco o „faszyzm”.

W rzeczywistości Franco nienawidził socjalizmu, faszyzmu, komunizmu, syndykalizmu i podobnych doktryn. Ci dwaj politycy spotkali się raz w życiu – i obydwaj głośno się zarzekali, że nie mają zamiaru robić tego po raz wtóry. Franco mówił o chamstwie parweniusza Hitlera – a Hitler uczciwie napisał: „W Hiszpanii [podczas wojny domowej 1936-39] postawiliśmy na niewłaściwego konia. Byłoby dla nas lepiej udzielić poparcia republikanom. Oni reprezentują lud. Zawsze moglibyśmy później uczynić z tych socjalistów dobrych narodowych socjalistów. Ludzie skupieni wokół Franco to wszystko reakcyjny kler, arystokraci i bogacze – nie mają oni nic wspólnego z nami, nazistami”. (https://wmeritum.pl/co-mowil-hitler-o-generale-franco/107270)

Hitler opierał się o sprawdzone dane. W latach 30-tych niemieccy socjaliści z SPD i komuniści z KPD w 90% wstąpili do NSDAP…

Obecnie lewacy popierają najnowszą odmianę faszyzmu (a nawet gorzej: socjalizmu): Unię Europejską”.

Janusz Korwin-Mikke

Źródło: Facebook

1 KOMENTARZ

Comments are closed.