W sobotę 12 grudnia 2015 roku Polityczni Oszuści (PO), Podupadłe Sługusy Lukracji (PSL) oraz nowocześni wodolejcy (Nowoczesna.pl), zorganizowali demonstracje nostalgii za propagandą internacjonalizmu.

Jak większość z nas pamięta, to internacjonalizm komunistyczny, reprezentowany przez niemieckich propagandystów Marksa i Engelsa oraz sowieckiego sadystę Stalina, zakończył swój marsz po Europę na śmietniku historii.

We Włoszech jeszcze szybciej zawisł na szubienicy narodowy bolszewizm wraz z jego wodzem Mussolinim. Internacjonalizm nazistowski reprezentowany przez austriackiego kanclerza Niemiec Adolfa Hitlera też nie zdołał opanować całej Europy i legł w gruzach w1945 roku. Potem mieliśmy internacjonalizm socjalistyczny reprezentowany przez Breżniewa, eurokomunistów włoskich i francuskich, oraz Niemca Ericha Honeckera, który został rozmontowany przez Polaków.

Internacjonaliści jednak nie dali za wygraną i przepoczwarzyli się dosyć szybko w globalistów, jednak ich zapędy dominacji nad Europą nie zmieniły się. Zmieniono tylko frazeologię. Marksistowski ateizm przekształcono w ładniej brzmiący laicyzm i agnostycyzm. Narodowy bolszewizm  przepoczwarzono w łagodniej brzmiącą Ligę Północną Italii. Niemiecki nacjonalizm przepoczwarzono w wojującą tolerancję  homoseksualistów. Sowiecki stalinizm przepoczwarzono w rosyjski putinizm. Natomiast eurokomunizm przepoczwarzył się w socjalizm reprezentowany przez Prezydenta Francji Francois Hollanda. ZSRR ze stolicą w Moskwie przepoczwarzył się  w Unię Europejską ze stolicą w Brukseli. Obóz tzw. „demokracji ludowych” skupionych niegdyś w RWPG przepoczwarzył się Europejską Partię Ludową w Parlamencie UE!

Warto poznać choćby część nazw ruchów internacjonalistycznych, które wchodzą w skład Europejskiej Partii Ludowej:

– Austria:  Österreichische Volkspartei Austriacka Partia Ludowa, zatem mamy w nazwie jak w NRD” Volkspartei”
– Belgia:  Humanistyczne Centrum Demokratów
– Bułgaria: Български народен съюз Bułgarski Związek Ludowy i mamy w nazwie jak w ZSRR – „Związek” (CCCP) „Sojuz”!
– Francja: Union pour un Mouvement Populaire Unia na rzecz Ruchu Ludowego – PRL też była… „ludowa”!
– Grecja: Nowa Demokracja – NRD też była „demokratyczna”
– Hiszpania: Partia Ludowa – W RWPG była kiedyś również Węgierska Republika Ludowa
– Malta: Partia Narodowa – zatem gdzieniegdzie w UE istnieje nadal „narodowy bolszewizm”!
– Niemcy: Unia Chrześcijańsko-Demokratyczna- czyli neokomunistyczna teologia wyzwolenia znana z Ameryki Południowej!
– Polska: PO i PSL czyli nowi zwolennicy eurokomunizmu przepoczwarzonego w internacjonalizm globalistyczny.
– Włochy: Popolo della Libertà – Lud Wolności – nawiązujący do Rewolucji Francuskiej
Europejska Partia Ludowa jest kontrolowana z zewnątrz przez taki internacjonalistyczny „autorytet” w randze obserwatora jak:  Беларускі Народны Фронт „Адраджэньне” Białoruski Front Ludowy

Zatem w Europejskiej Partii Ludowej  Parlamentu UE panuje pełny pluralizm internacjonalistyczno-populistyczny, bo są tam reprezentanci: rewolucjonizmu, frontu narodowo-bolszewickiego, demokracji ludowych, sojuza, teologii wyzwolenia i…. nowej odmiany demokracji w postaci…”centrum humanizmu demokratycznego”!

Widmo komunizmu znów krąży po Europie – tym razem w postaci globalizmu internacjonalistycznego!

Rajmund Pollak

1 KOMENTARZ

  1. Panie Pollak bardzo Pan dobrze napisałeś. Jeszcze należy dodać, że EUROKOMUNIZM reprezentowany przez wymienione partie, po cichu i czasem oficjalnie współpracuje i popiera nowy wschodniośrodkowoeuropejsko-rosyjski komunizm w postaci PUTINIZMU. Choć nalezy oddać Putinowi, że broni, przy okazji wielkoruskie ambicje państwowe i narodowe. Ostatnio wydał dekret, że orzeczenia rosyjskich trybunałów i sądów, wraz z ruskim prawodawstwem jest ważniejsze niż orzeczenia i postanowienia EUROPEJSKIEGO TRYBUNAŁU PRAW CZŁOWIEKA. Zabezpieczył prawnie interesy Rosji przed wpływami prawnymi obcych mocy i sił? Zabezpieczył! Jednocześnie wydalił z Federacji Rosyjskiej fundacje i organizacje Wielkiego Filantropa p.Sorosa? Wydalił! Czy zapobiegnie to rosyjskiemu Majdanowi albo innej kwiatowej czy kolorowej KONTRkontrrewolucji? Tego nie wiem, ale na pewno utrudni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here