Już wkrótce Wywiad PROKAPA z Wojciechem Cejrowskim. Twórca popularnego przed laty programu telewizyjnego „WC Kwadrans” i obecnie emitowanego „Boso przez świat”, autor wielu bestsellerów książkowych, opowie o swoich doświadczeniach telewizyjnych i podróżniczych, przedstawi własną definicję ustroju III RP, zdradzi czy możemy się nauczyć czegoś od ludów, które odwiedza w dżungli, przedstawi co sądzi o katastrofie smoleńskiej oraz co myśli o obietnicach premiera Tuska. Wyzna również, co czuł w momencie, gdy prezydent Kaczyński podpisywał Traktat z Lizbony…
Już wkrótce na naszym portalu wywiad z Wojciechem Cejrowskim!…

4 KOMENTARZE

  1. No nie wiem, no nie wiem, czy wywiad z kanalią i rozczarowaniem wg p.Kamila Kisiela jest dobrym posunięciem? A właściwie to dlaczego wg p.Kamila p.Cejrowski jest Kanalią i rozczarowaniem?

  2. Pan Cejrowski jest rozczarowaniem (a nie kanalią), gdyż poparł pana Marka Jurka, a nie Korwina-Mikke. Motywował to obroną życia przez Marka Jurka, podczas, gdy UPR robiło to samo. W dodatku w innych kwestiach byliśmy bliżsi poglądom pana WC. Nie rozumiałem więc poparcia dla chrześcijańskiego socjalisty, który z jednej strony broni życia, a z drugiej popierał przedłużenie misji w Iraku.

  3. Ale to zdopingowało mnie do paru zmian w artykule. Proszę teraz spojrzeć – będzie większa jasność. Ja pana Cejrowskiego uwielbiam za WC Kwadrans i popieranie kapitalizmu i nie chciałbym, by ktoś pomyślał jak pan SF.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here