Wojciech Popiela
Wojciech Popiela - prezes Unii Polityki Realnej w latach 2005-2008 (foto. Wikipedia)

Szanowne Panie!
Szanowni Panowie!

Zapewne jestem wyrazicielem pragnienia wielu zwolenników wolności gospodarczej, wychowania w duchu miłości Ojczyzny i poszanowania dla chrześcijańskich wartości, wokół których obleczona jest nasza tożsamość.

A pragnienie to jest następujące: nie rozzłaszczajcie nas swoimi wewnętrznymi sporami uprawianymi w internecie i w studiach radiowo-telewizyjnych.

Jakkolwiek się poróżniliście wybierając życie publiczne dajcie nam, Waszym wyborcom i sympatykom komfort głosowania na Was i opowiadania o zaletach Waszych propozycji dla Polaków.

Znam ból sytuacji, w której wydaje się, że publiczność musi poznać zakulisowe działania, by zrozumieć sytuację. Stawka jest dziś jednak stokroć większa niż w czasie naszych wewnętrznych wojenek 15-25 lat temu.

Jeśli Waszym postępowaniem doprowadzicie do rozbicia Konfederacji i rozproszenia sił to prawdopodobnie odwrócimy się od Was i wrócicie do swoich poprzednich zajęć zawodowych, jęczenia w internecie lub do pokrzykiwania na skrzynce po pomidorach przy grupie gapiów.

Nie życzymy Wam tego gdyż lubimy Was wszystkich. Ale warto byście znali nasze nastroje.

Powodzenia! I ku chwale Ojczyzny!

Wojciech Popiela
(prezes UPR 2005-2008)

2 KOMENTARZE

  1. A może ci panowie otrzymali od wiadomych służb informację, że albo wykończą Konfederację, albo oni zostaną wykończeni?

    • @Republikanin:”albo oni zostaną wykończeni?”
      To ci, którzy się boją niech się wycofają z polityki, bo rezultat będzie taki sam.

Comments are closed.