Dwa pierwsze tomy książki „Wojna o pieniądz”, chińskiego eksperta finansowego Song Hongbinga cieszyły się w Polsce dużą popularnością. Wydawnictwo WEKTORY wypuściło właśnie na rynek kolejny, trzeci tom tej pracy. Jego autor, na zaproszenie wydawnictwa, gościł niedawno w naszym kraju.

Song Hongbing odwiedził Warszawę oraz Wrocław. Warszawska konferencja z jego udziałem odbyła się w gmachu sejmu. Oprócz gościa z Chin wzięli w niej udział także posłowie Jacek Wilk, Robert Winnicki i Janusz Szewczak oraz europoseł Michał Marusik. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia przygotowanej przez serwis Na Argumenty (Warszawa, Sejm RP, 29 XI 2016).

3 KOMENTARZE

  1. Konferencja z człowiekiem zachwycającym się gospodarczymi rozwiązaniami Hitlera! Zwolennikiem państwowego interwencjonizmu i nieograniczonej państwowej władzy! Uczestniczą w niej ludzie uważający się za zwolenników wolnego rynku.
    Po prostu totalna kompromitacja!

  2. Wolny rynek niestety nie przetrwa bez panstwowego interwencjonizmu i panstwowej wladzy. Kazdy kraj podajacy sie za kapitalistyczny wpisany w swoje funkcjonowanie ma interwencjonizm i dzialania wladzy panstwowej. Uczestnicy konferencji dawno to juz zrozumieli i chca podpatrzec jak to sie dzieje w Chinach. Kiedys to chinczycy kopiowali nasze rozwiazania a teraz jezdzimy podgladac zeby u nas kopiowac ich pomysly. Amerykanski wolny (?) kapitalizm doprowadzil ten kraj do ruiny a w tym czasie Chinczycy ida do przodu ze swoim „hitlerowskim” czy komunistycznym kapitalizmem jak tajfun. Tak im dobrze idzie ze drukarska sitwa z Nowego Jorku swoje interesy przenosi do Pekinu. Powolala Trumpa do rozczlonkowania USA bo tam juz nie ma nic do wygrania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here