Polska nas potrzebuje. Dlatego powinniśmy masowo wracać z emigracji zarówno tej zewnętrznej jak i wewnętrznej. Trzeba odwojować nasz piękny kraj z rąk sprzedajnej sitwy.

Przestańmy udawać, że nic się nie stało. Szalona Kanclerz Niemiec zaprasza dżihad w naszym imieniu i do naszych domów. Korupcja  stała się normą, jesteśmy okradani każdego dnia i wmawia nam się, że to norma, a 10 przykazań to wymysł fanatyków religijnych. Czy trzeba jeszcze czegoś więcej żebyśmy powiedzieli: basta!?

Pilnie trzeba odbudować przemysł. Wracajcie inżynierowie nie dlatego, że ktoś tu przygotował dla Was stanowiska pracy, a dlatego żebyście to Wy realizowali wasze wizje z naszą pomocą. Musimy stworzyć polskie elity z prawdziwego zdarzenia, odebrać media z rąk sprzedawczyków. Mówić  Polakom prawdę. Stop ogłupianiu!
  
Zróbmy dobry początek, oddajmy władzę ludziom, którym dobro Polaków leży na sercu. Wyrugujmy wreszcie kłamców, którzy wielokrotnie nas oszukali, oszukują i jak ich wybierzecie będą oszukiwać. To chyba nie jest trudne? Nie oznacza to jednak, żeby zaufać komukolwiek bez granic. Władza często korumpuje i bez nadzoru zaczyna się degenerować.  Dobrze jest ufać, ale kontrolować należy.
  
Wracajcie! Polska potrzebuje elit! Europa ich potrzebuje, bo jak słusznie zauważył Światopełk Karpiński (1909-1940) „Chcemy kultury Zachodu, nie zachodu kultury”.
 

Małgorzata Todd

Autorka prowadzi swojego bloga Internetowy Kabaret…

2 KOMENTARZE

  1. Polska niestety nic nie znaczy otoczona Chazarami z zachodu i wschodu. Nawet 10 mln inzynierow nic nie wskora bo kto kupi ich produkty na lewo i prawo w chazarskich krajach?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here