Pragniemy z przyjemnością poinformować, że Jury konkursu PAFERE „List do rządzących – jak zwiększyć zakres wolności gospodarczej w Polsce” wyłoniło jego zwycięzców (portal Prokapitalizm.pl był patronem medialnym tego konkursu).

Członkowie Jury, Panowie: profesor Henryk Krzyżanowski, Jan Wojciech Kubań oraz Krzysztof Zawitkowski podkreślali, że tematy wyróżnionych prac zostały przez zwycięzców ujęte oryginalnie.

Pierwsze miejsce zdobył Rafał Dostatni z Tarczyna. Drugie miejsce zajął Maciej Aureliusz Zapolski z Jeleniej Góry. Trzecie miejsce Jury przyznało Marcie Nowickiej ze Świekatowa, natomiast autorem pracy wyróżnionej został Mateusz Teska ze Szczańca. Serdecznie gratulujemy!
Czytaj więcej informacji oraz listy zwycięzców…

2 KOMENTARZE

  1. Najbardziej zabawny jest student o nazwisku Teska. Rzad nie jest od tworzenia miejsc pracy i od dawana zatrudnienia. No to w takim razie od czego jest ten (nie)rzad? Od kradziezy jak widac i taki studencina im wlasnie jeszcze pomaga. Chlopie takim gledzeniem juz przegrales swoje zycie a jako student historii masz jak w banku bezrobocie albo jakies fuchy za 800 zl. I dam ci dobra rade – jak studiujesz historie to sie nigdy nie wypowiadaj w tematach gospodarczych. To tak jakby slepy mowil o kolorach.

  2. chyba pierwszy raz zgodzę się z Panem Marko…rząd, który pozwala na lecenie w ch.. z pracownikami zatrudnionymi na śmieciowych umowach w zachodnich korporacjach to dupa a nie rząd! Niestety pracodawcy mają przyzwolenie na przekręty i efekt jest jaki jest, że tacy studenci dymają za garść ryżu, lub poniżają się u Brytów! Może nie?

Comments are closed.