Z naszej poczty…
Publikujemy list jaki otrzymaliśmy od prezesa Pomorskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Jerzego Kowalskiego. Opisane w liście zjawiska to chyba problem nie tylko prywatnych przedsiębiorców z Pomorza. Może warto, aby i inni podzielili się na naszym forum swoimi doświadczeniami.


*  *  *

„Ponownie został zablokowany serwer Pomorskiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Nie pozwolono nam złożyć przedsiębiorcom życzeń noworocznych i chwilę musiała potrwać naprawa. Kolesie gangsterów z REPUBLIKI BANANOWEJ próbują uniemożliwić funkcjonowanie niezależnego kanału informacyjnego organizacji samorządu gospodarczego.
Od wielu lat zadajemy pytanie:
Czy musimy uzyskać koncesję gen. Kiszczaka na prowadzenie działalności organizacji samorządu gospodarczego?
Ostatnio pytaliśmy Piotra Ołowskiego, który jako Wojewoda z ramienia PIS rozdawał „orły biznesu” … bohaterom różnych raportów, teraz w przygotowaniu pytania do Wojewody Pomorskiego z Platformy Obywatelskiej Zaborowskiego w sprawie gdańskich gangsterów samorządowych, a o tym w następnej korespondencji. Gangsterzy przytulają się do każdej rządzącej …. no i co na to wszelkie służby opłacane z naszych podatków?!
A normalnym przedsiębiorcom jakoś tak coraz ciężej i otoczenie biznesu coraz bardziej wrogie. 23 % VAT – jaki to użyteczny idiota wymyślił?
Z poważaniem
Prezes PIPH
Jerzy Kowalski www.piph.pl
——————————————————————————–
powtórzenie fragmentu info i aktualne
Życzenia Noworoczne + fragment INFO 29 gru 2010 + INFO z 14 luty 2011
Do przyjaciół PIPH
Na ten Nowy Rok życzymy przedsiębiorcom i przedsiębiorczym naszym przyjaciołom przyjaznego otoczenia dla biznesu , w tym obniżenia podatków i likwidacji innych zbędnych danin . Aby w 2011 roku przestała istnieć REPUBLIKA BANANOWA w centrum Europy , aby 2000 000 Polaków tułających się po świecie za chlebem mogło wrócić do POLSKI , aby za dewastację państwa i długi zapłacili Ci którzy nadużyli zaufania przedsiębiorców i obywateli .
Z Wyrazami Wielkiego Szacunku
za Zarząd Pomorskiej Izby Przemysłowo-Handlowej
Jerzy Kowalski www.piph.pl
——————————————————————————–
Do funkcjonariuszy publicznych wspierających REPUBLIKĘ BANANOWĄ
Gangsterom politycznym , gangsterom samorządowym i innym wspierającym REPUBLIKĘ BANANOWĄ gangsterom używających szyldu funkcjonariuszy publicznych życzymy opamiętania się i liczymy na naprawienie szkód. Dla opornych w rozumieniu języka ojczystego jak i polskiej racji stanu życzymy w wariancie optymistycznym art 231 KK , 296 KK …i Trybunału Stanu lub rozwiązania GRECKIE ……….. czego nikomu nie życzę nawet gangsterom.”

5 KOMENTARZE

 1. „Gazeta Wyborcza”: Polski internet będzie monitorowany, za pomocą programu komputerowego, pod kątem wrogości wobec mniejszości etnicznych, seksualnych i religijnych.
  W każdym przypadku, gdy rozpoznana zostanie „mowa nienawiści”, informowany będzie administrator portalu, a skrajne przypadki będą zgłaszane do prokuratury. Pierwszy ogólnopolski pomiar ma rozpocząć się już w tym tygodniu. Zainteresowane programem jest Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz organizacje pozarządowe, m.in. Otwarta Rzeczpospolita i Stowarzyszenie Interwencji Prawnej.
  Program oficjalnie ma wystartować w kwietniu. Więcej w „Gazecie Wyborczej”.
  ———-
  To tak a propos listu pana prezesa.

 2. I dobrze – niech szykuja. Generalnie posuwaja sie zbyt wolno. Gdyby przyspieszyli tempo, obudziliby spiacych i otworzyli oczy slepym. A tak musimy nadal czekac…

 3. też tak sądzę, że powinniśmy dążyć do przeciążenia systemu… co by było np., gdybyśmy wszycy chodzili co tydzień do lekarza, brali zasiłki, wpisywali się na mieszkanie socjalne… to byłby horror dla lewiatana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here