Założenie konta bankowego przez internet

0

Możliwość założenia konta bankowego przez internet to obecnie najprostsze i najwygodniejsze rozwiązanie dla każdego, kto chciałby otworzyć konto w innym banku.

  1. Czy warto otworzyć nowe konto osobiste?

  2. Gdzie znaleźć porównanie kont bankowych?

Warto to zrobić z kilku powodów, szczególnie że wybierając odpowiedni bank można nie tylko uniknąć opłat, ale też zarabiać na płatnościach dokonywanych kartą lub spełniając proste warunki promocji.

Czy warto otworzyć nowe konto osobiste?

Z pewnością nie opłaca się przez cały czas używać wyłącznie jednego konta, bo banki rzadko kiedy przygotowują atrakcyjne warunki dla swoich stałych użytkowników. O wiele lepszą ofertę otrzymują osoby, które są dla nich nowymi klientami. Z tego też powodu dobrze jest co jakiś czas przeglądać nowe konta bankowe i sprawdzać, gdzie w danym momencie proponowane są przystępne warunki. Warto również zainteresować się promocjami, szczególnie że coraz częściej konta osobiste można wykorzystać do zarobienia pieniędzy. Niektóre banki wymagają na przykład, aby klienci od razu wyrobili sobie kartę kredytową, ale jednocześnie nagradzają ich za to premią pieniężną.

Gdzie znaleźć porównanie kont bankowych?

Oferty banków zmieniają się jednak na tyle często, że trudno byłoby samodzielnie wybrać najlepsze konta bankowe. Jest jednak dostępne nowoczesne narzędzie, które pomoże usprawnić cały proces. Chodzi o ranking kont osobistych, gdzie bez większego problemu znajdziesz wszystkie informacje na temat oferty popularnych banków. Z rankingu dowiesz się między innymi tego, czy pobierana jest opłata za kartę, ile kosztuje prowadzenie konta oraz czy klienci mogą liczyć na bezpłatne korzystanie z bankomatów. Tego typu rzeczy mogą czasami wydawać się mało istotne, jednak prędzej czy później mogą okazać się potrzebne. Dodatkowo, nawet niewielka opłata za konto pobierana przez bank każdego miesiąca prędzej czy później przełoży się na duże kwoty. Skoro więc można tego uniknąć i wybrać w pełni darmowe konto, to szkoda tracić pieniądze na inne oferty. Wspomniane porównanie kont bankowych zawiera też informacje o wszystkich aktualnie dostępnych promocjach, więc możesz sprawdzić, ile zyskasz otwierając każde z kont. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abyś od razu otworzył kilka rachunków w różnych bankach, szczególnie jeżeli ich prowadzenie nie będzie cię kosztowało nawet złotówki, a jednocześnie każdy z banków wypłaci ci za to premię. Wiele osób otwarcie przyznaje, że dzięki takim ofertom co jakiś czas udaje im się zarobić od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

(Materiał zewnętrzny)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here