Każdy z nas jest inny, ale wszyscy możemy zgodzić się w jednej kwestii – nikt nie lubi nudy. Podobnie jak inne branże, rynek mebli również wypowiedział wojnę monotonii i aktualna oferta sof, stołów czy krzeseł potrafi nas bardzo mocno zaskoczyć. Spośród tych ostatnich, wybraliśmy trzy najbardziej oryginalne i unikalne modele siedzisk, obok których po prostu nie sposób przejść obojętnie. Jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości już u samego progu, posadź ich na krzesłach, o których będą opowiadać po powrocie do swoich domów!

Na tarasie po królewsku!

Jakże wszyscy dobrze znamy słynne białe, kolebiące się krzesła ogrodowe o małej wytrzymałości, które spotykamy na niemal każdym tarasie, balkonie i przy okazji wszelkich imprez odbywających się na zewnątrz. Najwyższy czas zerwać z nudnym i zawodnym trendem krzesełek „z piwnicy wujka”, i przerzucić się na nowoczesne, wytrzymałe krzesła do użytku na zewnątrz. Najciekawszy model takiego mebla znaleźliśmy w sklepie internetowym Malo Design. Stylowe, niskie siedzenie oferowane jest wraz z odpowiednio wyprofilowanym podnóżkiem, zapewniającym relaks podczas przebywania na tarasie, czy ogrodzie. Oprócz niebanalnego wyglądu, produkt jest bardzo wytrzymały na warunki atmosferyczne i nie ma tu mowy o chwianiu się czy bolesnym upadku, jak ma to miejsce w przypadku znanych nam standardowych siedzisk ogrodowych. Zastosowanie podnóżka zapewni wygodę nawet najbardziej wymagającym gościom.

Krzesła jak z przyszłości

Kolejnym fenomenalnym i niezwykle oryginalnym pomysłem są przezroczyste krzesła designerskie , które skonstruowane są tak, że sprawiają wrażenie odlanych z jednego elementu. Doskonałe wykonanie i bardzo duża wygoda siedzenia czyni takie modele idealnymi zarówno do zastosowania wewnątrz, jak i na tarasie, czy balkonie. Przypominające wyglądem meble z filmów traktujących o przyszłości meble stanowią wyśmienitą alternatywę dla konwencjonalnych, produkowanych w setkach tysięcy egzemplarzy modeli, które spotkać można praktycznie w każdym domu. Lekkość zachowano tutaj dzięki zaokrąglonym kształtom, oraz bardzo delikatnej formie wykonania. Są one bardzo łatwe w transporcie, bardzo lekkie, i mimo swojego delikatnego wyglądu, odznaczają się wyjątkowo dużą trwałością.

Wspomnienia z dzieciństwa w nowoczesnym wydaniu

Któż z nas nie pamięta bujanych foteli należących do naszych ojców i dziadków? Któż nie pamięta słynnych koników na biegunach dostarczających tyle radości w dzieciństwie? Na stronie Malo Design znaleźliśmy krzesła, które przywołują te wspomnienia, a jednocześnie prezentują się nowocześnie i bardzo stylowo. Są to jedyne dostępne siedziska z bujaną podstawą. Przyjemność z delikatnego przechylania się do przodu i do tyłu w trakcie wypoczynku połączona jest z bardzo profesjonalnym i starannym wykończeniem. Ekstrawagancki model posiada niezwykle wygodną poduszkę do siedzenia, która dodatkowo odciąża i pozwala na komfortowy odpoczynek na fotelu bujanym XXI wieku!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here