Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania, które odbyło się niedawno w Klubie Ronina na temat Nowej Endecji. W spotkaniu uczestniczą: Rafał Ziemkiewicz (publicysta, pisarz), Jerzy Wasiukiewicz (Ruch Narodowy) i Tomasz Sakiewicz (Gazeta Polska).
 


3 KOMENTARZE

  1. A w moim mieście osobnicy z pewnej partii z samookreślenia opozycyjnej rozpuszczają ploty że Panowie Korwin-Mikke, Michalkiewicz i Ziemkiewicz są masonami. Ciekawe że nie widać ich jakoś w mediach nie są osobami wpływowymi i nie widać tego po zasobności ich kieszeni jak jest w przypadku masonów.

  2. Korwin-Muszka nie jest wplywowy? Wypral mozgi milionom Polakow, skanalizowal potezna liczbe gniewnych, ktorzy, gdyby nie on, pewnie juz dawno rozniesliby ten motloch pt PO, PiS, PSl, Paliglupy itd. Co drugi komentator na tej stronie to ujajony UPR-owiec, gotowy zamordowac kazdego, kto powazy sie skrytykowac „guru” JKM.

  3. Jonasz Koran-Mekka jest oczywiście wpływowy, przecież co czwarty wyborca w Polsce zainteresował się polityką przez niego. Inna sprawa, że trafili jak ślimak na talerz francuza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here