Zbigniew Ziobro dla Prokapitalizm.pl w sprawie śmierci Andrzeja Leppera.
W dniu 6 sierpnia 2011 roku, były minister sprawiedliwości, europoseł PiS, Zbigniew Ziobro, udzielił krótkiej wypowiedzi dla portalu Prokapitalizm.pl w związku ze śmiercią byłego wicepremiera, Andrzeja Leppera. Na pytanie o komentarz do tego zdarzenia, Zbigniew Ziobro powiedział:
„Uważam, że prokuratura powinna przeprowadzić bardzo dokładnie śledztwo w związku z tym nagłym zgonem. Tym bardziej, że politycy Samoobrony bardzo mocno akcentują, że nie było to samobójstwo. Andrzej Lepper był zdolnym politykiem. Mimo że nie zawsze zgadzałem się z nim to jednak szanowałem go”.
Notował: Piotr Korzeniowski

6 KOMENTARZE

  1. Prokuratura w Polsce to dosyć dziwny stwór. Działała „niezależnie” za komuny, działa „niezależnie” obecnie i nic się nie zmieniła.
    Największe afery poznikały, znikają ważni ludzie, a prokuratura tym się zajmuje latami i ma się dobrze.

  2. Do mała siostra zerka. Zapoznałem się z tym artykułem i niestety się rozczarowałem. Różne porównania bez podania faktów. Przypomina to mowy Gomółki, który potrafił mówić godzinami nie podając żadnych konkretów. Porównywać można natomiast wszystko do wszystkiego.

  3. Bardzo mnie rozczuliło zawiadomienie o tym opoczyńskim spotkaniu. Zostało ono umieszczone o 14,58 dnia 6 sierpnia 2011 na stronie trybunalscy.pl. Przypominam, że spotkanie miało być 6 sierpnia o 18.oo w Opocznie. Jeżeli tak będzie działał PiS i biura poselskie PiS, to marnie widzę i kampanię wyborczą i przyszłość tej partii. Takie informacje to powinny być co najmnie 3, 4 dni, a nawet tydziń wcześniej. Najbardziej rozweseliły mnie plakaty o tym spotakaniu rozwieszone chyba w nocy z niedzieli(7 sierpnia) na poniedziałek(8 sierpnia)i to w takim miejscu słupów ogłoszeniowych, aby plakatów nie zobaczyć. Chłopaki trzymajcie tak dalej, a dorwiecie się do koryta, to znaczy do władzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here