Stanisław Michalkiewicz: Żona Radka Sikorskiego jest mądrzejsza od niego

13

„Anna Applebaum należy do wpływowego żydowskiego rodu. To mądra, inteligentna kobieta. Wolałbym, żeby ona zajmowała stanowiska, bo jest mądrzejsza od swojego męża. Więcej załatwiłaby dla Polski” – twierdzi Stanisław Michalkiewicz.

Wypowiedź Stanisława Michalkiewicza podczas spotkania z mieszkańcami Bełchatowa w dniu 15 stycznia 2015 roku

Nagrali: Piotr Korzeniowski i Maciej Dybowski

13 KOMENTARZE

 1. Zdaje się, że ‚logik’ to inna ksywka innego lewackiego trolka, który tutaj już z rok temu, po wieloletniej działalności hasał.

 2. Sceptissimus, między Tobą a Logikiem dostrzegam jakąś duchową więź. Zasugeruj mu aby nie obrażał ludzi zmieniając ich nazwiska.

 3. Panie Pawle przecież pan „Sceptissimus” również przekręca nazwiska pisząc zamiast (będzie podkreślenie o co chodzi, dla mniej kumatych) MichaLkiewicz – MichaŁkiewicz, zupełnie jak ci różni tam trolle. To nie bardzo pomoże.
  Co do wypowiedzi p.Michalkiewicza wydaje mi się, że to żona dawnego MSZ p.Sikorskiego, a obecnego Marszała Sejmu jest pasem transmisyjnym lobby żydowskiego wydającemu rozkazy nie tylko MSZ p.Sikorskiemu, również pozostałym ministrom, ministerkom i premierom, premierżycom rządu PRL-nomier-Zwei. I tu się p.Stanisław Michalkiewicz myli. A że pani Apfelbaum czy Apelbaum jest mądrzejsza od swego męża, to napewno.

 4. Przepraszam. Faktycznie przekręcałem nazwisko pana Michalkiewicza. Nie czyniłem tego w sposób zamierzony. To raczej rodzaj rutyny, który sugerował mi „Michałkiewicza”.
  To trochę tak jakby kogoś kto nazywa się Kowaleski nazwać Kowalewski. Ale oczywiście przyjmuję krytykę, sypię łeb popiołem i obiecuję poprawę.
  Podziwiam Pana Pawła (lub może pawła – z góry przepraszam) za nadprzyrodzoną spostrzegawczość. Faktycznie chętnie nawiązuję więzi duchowe z logikami, i to nawet tymi pisanymi z małej litery…

 5. Specjalnie przekręciłem, bo w tych kręgach to, co pokolenie albo dekada, to zmiana nazwiska. Wszystko zależy od etapu, należy się odpowiednio maskować. Tak mają. Nie wiedział Pan o tym?

 6. Nie wiedziałem. Ja wogóle wiem niewiele, dlatego cenię wiedzę Michalkiewicza. Brak wiedzy staram się kompensować jak najprostrzym – za to logicznym- rozumowaniem.

 7. Z tymi „NASZYMI” polityczkami, bo NIE POLITYKAMI jest problem, co chwila się dowiaduję, że małżonkowi mają jakieś takie nie do końca POLSKO brzmiące i NASZE nazwiska. Kandydat na prezydenta Republiki Polskiej, popierany przez PiS, p.Andrzej Duda ma żonę z nazwiskiem, tak jakoś mocno i charakterystycznie brzmiąco.Dziwne to jakieś wszystko.

 8. Jak się zwał, tak się zwał, byleby się dobrze miał – jak mawiali starożytni Polacy.
  W tym tkwi głęboki sens. Polacy potrzebują nie tylko mądrego, ale i służącego ich dobru przywódctwa. Historia dowodzi, że wtedy gdy mieli nieskrępowaną możliwość wyboru – bywało, że dokonywali tego najgorszego. Równie często bywało, że etnicznie obcy władcy sprawowali się lepiej niż potomkowie(?) Sarmatów.
  Myślę, że kluczem do powodzenia jest narodowe morale i inteligencja.

 9. … jak jest możliwe wybranie Prezydenta RP jak żaden z obywateli nie nadaje się do pełnienia tego urzędu? Kto wie jak to jest wtedy możliwe jak nie jest możliwe ?

 10. \tradycja wpowadzona przez żydów z watykanu Mieszko I miał żonę żydówkę z Czech…Dobrawkę potem także było parę epizodów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here