„Anna Applebaum należy do wpływowego żydowskiego rodu. To mądra, inteligentna kobieta. Wolałbym, żeby ona zajmowała stanowiska, bo jest mądrzejsza od swojego męża. Więcej załatwiłaby dla Polski” – twierdzi Stanisław Michalkiewicz.

Wypowiedź Stanisława Michalkiewicza podczas spotkania z mieszkańcami Bełchatowa w dniu 15 stycznia 2015 roku

Nagrali: Piotr Korzeniowski i Maciej Dybowski

13 KOMENTARZE

 1. Zdaje się, że 'logik’ to inna ksywka innego lewackiego trolka, który tutaj już z rok temu, po wieloletniej działalności hasał.

 2. Najczęściej upadają fora dyskusyjne, których uczestnicy miast wymiany poglądów na omawiane tematy – zajmują się sobą.

 3. Sceptissimus, między Tobą a Logikiem dostrzegam jakąś duchową więź. Zasugeruj mu aby nie obrażał ludzi zmieniając ich nazwiska.

 4. Panie Pawle przecież pan „Sceptissimus” również przekręca nazwiska pisząc zamiast (będzie podkreślenie o co chodzi, dla mniej kumatych) MichaLkiewicz – MichaŁkiewicz, zupełnie jak ci różni tam trolle. To nie bardzo pomoże.
  Co do wypowiedzi p.Michalkiewicza wydaje mi się, że to żona dawnego MSZ p.Sikorskiego, a obecnego Marszała Sejmu jest pasem transmisyjnym lobby żydowskiego wydającemu rozkazy nie tylko MSZ p.Sikorskiemu, również pozostałym ministrom, ministerkom i premierom, premierżycom rządu PRL-nomier-Zwei. I tu się p.Stanisław Michalkiewicz myli. A że pani Apfelbaum czy Apelbaum jest mądrzejsza od swego męża, to napewno.

 5. Przepraszam. Faktycznie przekręcałem nazwisko pana Michalkiewicza. Nie czyniłem tego w sposób zamierzony. To raczej rodzaj rutyny, który sugerował mi „Michałkiewicza”.
  To trochę tak jakby kogoś kto nazywa się Kowaleski nazwać Kowalewski. Ale oczywiście przyjmuję krytykę, sypię łeb popiołem i obiecuję poprawę.
  Podziwiam Pana Pawła (lub może pawła – z góry przepraszam) za nadprzyrodzoną spostrzegawczość. Faktycznie chętnie nawiązuję więzi duchowe z logikami, i to nawet tymi pisanymi z małej litery…

 6. Specjalnie przekręciłem, bo w tych kręgach to, co pokolenie albo dekada, to zmiana nazwiska. Wszystko zależy od etapu, należy się odpowiednio maskować. Tak mają. Nie wiedział Pan o tym?

 7. Nie wiedziałem. Ja wogóle wiem niewiele, dlatego cenię wiedzę Michalkiewicza. Brak wiedzy staram się kompensować jak najprostrzym – za to logicznym- rozumowaniem.

 8. Z tymi „NASZYMI” polityczkami, bo NIE POLITYKAMI jest problem, co chwila się dowiaduję, że małżonkowi mają jakieś takie nie do końca POLSKO brzmiące i NASZE nazwiska. Kandydat na prezydenta Republiki Polskiej, popierany przez PiS, p.Andrzej Duda ma żonę z nazwiskiem, tak jakoś mocno i charakterystycznie brzmiąco.Dziwne to jakieś wszystko.

 9. Jak się zwał, tak się zwał, byleby się dobrze miał – jak mawiali starożytni Polacy.
  W tym tkwi głęboki sens. Polacy potrzebują nie tylko mądrego, ale i służącego ich dobru przywódctwa. Historia dowodzi, że wtedy gdy mieli nieskrępowaną możliwość wyboru – bywało, że dokonywali tego najgorszego. Równie często bywało, że etnicznie obcy władcy sprawowali się lepiej niż potomkowie(?) Sarmatów.
  Myślę, że kluczem do powodzenia jest narodowe morale i inteligencja.

 10. … jak jest możliwe wybranie Prezydenta RP jak żaden z obywateli nie nadaje się do pełnienia tego urzędu? Kto wie jak to jest wtedy możliwe jak nie jest możliwe ?

 11. \tradycja wpowadzona przez żydów z watykanu Mieszko I miał żonę żydówkę z Czech…Dobrawkę potem także było parę epizodów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here