Kanclerz Niemiec Angela Merkel wraz z prezydentem Francji  François Gérard Georges Nicolas Hollande, dyktatorem Białorusi Alaksandrem Ryhorawiczem Łukaszenka  i carem Rosji Władymirem Władimirowiczem Putinem usankcjonowali w Mińsku kolejny rozbiór Ukrainy.

W zasadzie to wszyscy aktorzy tego żenującego spektaklu tylko z pozoru reprezentowali niezależne od siebie strony, gdyż w rzeczywistości wszyscy oni stanowią ten sam mocno stwardniały już beton komunistyczno-socjalistyczny.

Władymir Putin to były szef KGB i były aktywista Komunistycznej Partii ZSRR. Łukaszenko, to były szef kołchozu, czyli najbardziej komunistycznej jednostki gospodarki. Angela Merkel, to była aktywistka FDJ czyli komunistycznej młodzieży NRD. François Gérard Georges Nicolas Hollande to były I sekretarz Francuskiej Partii Socjalistycznej. Petro Poroszenko to były działacz Zjednoczonej Socjaldemokratycznej Partii Ukrainy.

Zatem zarówno car Rosji Putin, dyktator Białorusi Łukaszenko, kanclerz Niemiec Merkel, prezydent Francji Hollande jak i prezydent Ukrainy Poroszenko to są zwolennicy jedynie słusznej dla nich ideologii niemieckiego marksizmu, rosyjskiego leninizmu i francuskiego internacjonalizmu socjalistycznego.

Całe to socjalistyczno-komunistyczne towarzystwo udaje przed kamerami przeróżnych europejskich telewizji propagandową niezależność, ale gdy spotykają się przy jednym stole, to jednoczy ich internacjonalizm socjalistyczny, który był ideologią wiodącą zarówno w Rosji komunistycznej, jak NRD Angeli Merkel i źródłem doktoratów szeregu wykładowców Instytutu Nauk Politycznych w Paryżu, który ukończył François Gérard Georges Nicolas Hollande. Ci dygnitarze mimo, że reprezentują różne kraje, to posługują się nadal dialektyką komunistyczną, zgodnie, z którą te wszystkie wojny i kłamstwa są słuszne, które prowadzą do zwycięstwa internacjonalizmu socjalistyczno-komunistycznego.

Gdy narody Ukrainy chciały się wyrwać z tej matni obłudy, to najpierw wojnę rozpoczął rosyjski zbrodniarz Putin, a potem rozbiór Ukrainy zaakceptowali dyktator Łukaszenko, socjalista Hollande i …. kanclerz Niemiec Angela Merkel, wychowana w szeregach komunistycznej młodzieży NRD. Tylko dlaczego większość mieszkańców Europy nie dostrzega tego nowego….. „eurosojuzu”?

Widmo komunizmu znów krąży po Europie!

Rajmund Pollak

10 KOMENTARZE

 1. ,- …z treści artykułu może wynikać sam wniosek ,iż autor usiłuje tutaj coś b.mądrego Czytelnikom prokapitalizmu zasygnalizować politycznie z tym ,iż nie wie CO to takiego miałoby być ? Tymczasem nie ma tutaj żadnej trudności,jeżeli z faktu ,iż w grę wchodzi aktywistka młodzieży komunistycznej NRD(DDR)wynika ,iż nie jest żadnym Kanclerzem lecz Sekretarzem.Następnie ,iż Prezydent Francji …nie jest żadnym Prezydentem Francji lecz Dyrektorem nad Generalnym Gier Hazardowych na Europę (3 kubki),Król (Premier)Anglii trzymającym bank rosyjski ,zaś Prezydent FR nie jest Prezydentem FR pojedynczym lecz podwójnym (podwójny gieroj).I tym samym ,iż Adolf Hitler nie mógł być w żaden sposób Kanclerzem ,jeżeli w/o aktywistka z DDR jako taka nigdy nie była żadnym Kanclerzem.A co jeszcze inaczej oznacza oznaczając to samo ,iż wszystkie owe nominacje wywodzą się wobec tego logicznie hierarchicznie od Rosjanina Borysa Jelcyna ?jako Prezesa Spółki z o.o.w randze UE po rozpadzie CCCP(ZSRR) = powstania 1 biegunowości(USA)w skali GEO ? W tej sytuacji z treści artykułu autora otrzymujemy ostatecznie ,iż funkcję Przewodniczącego czyli Kanclerza UE pełni współcześnie Prezydent FR ? = gra w 3 kubki(Anglia,Francja,Niemcy)? – a RP kandyduje po wyjściu ze strefy dolarowej …wraz z autorem artykułu do wejścia(3 karty)jakby do strefy Euro??

 2. Panie Rajmundzie,
  Wszystko to prawda, ale gdzie my w tym wszystkim mamy być, jako Polska? Czy będziemy agenturą oddalonych od nas o tysiące km USA, czy może postaramy się o montowanie jakiejś siły tu u nas, w oparciu o sąsiadów.
  Możemy sobie różnie myśleć o R. Sikorskim, ale prawdę powiedział, że sojusz Polska-USA to sojusz egzotyczny. Jak na razie to my tylko machamy głośno szabelką, a jesteśmy tak naprawdę w sytuacji kiepskiej, żeby nie powiedzieć beznadziejnej.
  Jeśli byłby Pan konsekwentny to do tego sojuszu (Merkel-Hollande-Putin-Łukaszenka-Poroszenko) powinien Pan jeszcze dodać Viktora Orbana, rząd Cypru i kto wie, czy nie premiera Włoch, który lada dzień wybiera się do Moskwy. Czy im też zarzuci Pan, że współuczestniczą w rozbiorze Ukrainy?
  Pozdrawiam
  PSz

 3. @ Zbig Grun i Pan Paweł.
  Jak wykazuje historia, to najbardziej niebezpieczne bywają złudzenia!
  W dobie filmu i telewizji większość społeczeństwa niestety wierzy w to co widzi na ekranie, lub słyszy z głośników i jest całkowicie oderwana od realiów,
  Prawdziwy podział świata jednak jest zupełnie inny, a Polska powinna liczyć tylko na Polaków, bo jak sami sobie nie pomożemy, to realnie nikt nam nie pomoże!
  Pozdrawiam

 4. re:
  teza stwierdzająca ,iż Polacy winni liczyć tylko na Polaków , czyli na samych siebie -jest tezą bezbłędną politycznie i filozoficznie.Trudność jednakże polega tutaj na tym ,iż uprzednio musieliby wydarzać się ?…nie wszyscy bowiem którzy twierdzą iż są Polakami są nimi w Rzeczywistości.Dlatego zostało powiedziane :”Przejdziem Wisłę przejdziem Wartę”czyli jako realizacja odnosząca się do czasu przyszłego.Tymczasem wszyscy stwierdzają jako jakoby już fakt ,iż przeszli przez Wisłę i Wartę i że tym samym …nie ma już żadnego problemu? …w czym problem? Jest zatem zrozumiałe,iż powyższa teza jako bezbłędna odnosi się do działania w kierunku transformacji okrągłostołowej 3 RP (Pierestrojka Gorbaczowa)w terytorium w 100% neutralne czyli w 2 Szwajcarię.Tzn.z tytułu wydarzania się terytorium Polski pomiędzy Zachodem a Wschodem Północą i Południem czyli jako CENTRUM Europy a tym samym całej Planety.A co oznacza,iż jako 2 Szwajcaria RP nie należy ani do Zachodu ani do Wschodu (Azji)czyli jest niezależna od NATO i od FR (Azji)…ani nie jest pro Zachodnia ani pro Wschodnia.Ale wtedy każdy post- nie pracujący na ową 100% neutralność – na 2 Szwajcarię – jest pro Zachodni(NATO-USA)…jako logicznego warunku bezpieczeństwa terytorialnego kraju zagrożonego ze strony FR (Azji)czyli pracujący na rzecz :szpicy (Szczecin)tarczy antyrakietowej NATO.W tej sytuacji teza ,iż Polska winna liczyć tylko na Polaków -aby spełniała sobą warunek logiczności musi odnosić się do 100% neutralności terytorialnej państwa czyli do realizacji 2 Szwajcarii -jako realizacji leżącej w interesie tak USA jak i FR czyli wszystkich stron w skali Geo.Stąd bez tego warunku teza ,iż Polacy winni liczyć tylko na Polaków (samych siebie)jest tezą niedorzeczną tzw.życzeniową = gadugadugadu…jeżeli uprzednio musieliby wydarzać się Polacy czyli po przejściu Wisły i Warty =jako Słowianie.Teza bowiem o przejściu przez Wisłę i Wartę nie odnosi się do …Polaków (…do których zaliczani są legalnie także byli członkowie PZPR (CCCP))lecz do Słowian Cyt:”Przejdziem Wisłę przejdziem Wartę będziem Słowianami”.A co oznacza ,iż warunkiem logicznym jest uprzednie stanie się …Polakami.Stąd teza ,iż cyt:”Polacy winni liczyć tylko na Polaków” jest formalnie poprawna ,bezbłędna ? Do Słowian zaliczani są także Rosjanie ,Ukraińcy,Czesi,Słowacy itp)ale nie (Germanie) Niemcy,Francuzi,Anglicy itp. i jako także …unijni?? Dlatego nie ma już żadnych Polaków (Jałta)są tylko Polacy unijni? czyli …przez 2 l = Pollacy ?? I stąd logiczne /bezbłędne politycznie/ jest stwierdzenie iż cyt:”Podział świata jest zupełnie inny”kon.cyt.

 5. Najciekawiej jest, kiedy ktoś próbuje objaśniać świat przy pomocy stereotypów.
  Józef Piłsudski też był socjalistą.

 6. Obawy o Polske sa bezpodstawne. Dlaczego? Bo Polski juz dawno nie ma. Zniknela z wejsciem do UE czyli kolchozu zarzadzanego przez wymienionych przez pana RP. Dzisiaj jest PO-lska czyli rynek zbytu i tania sila robocza. Cel na przyszlosc to likwidacja rynku i sily roboczej oraz urzadzenie tam jakiegos przyjemnego miesca na polowania i wypoczynek dla sekretarzy z „obsluga” przez miejscowych. To po to ich giermek zwany prezydentem wykupuje Lasy Panstwowe. Internet pelen jest fotek z carem Wladymiryem i „polozonymi” przez niego niedzwiedziami. A i jeszcze jedno: przy granicy niemiecko-polskiej koczuje juz ok. 20 tys. emigrantow z panstw afrykanskich i arabskich. Zostana wkrotce umieszczeni na terytorium PO-lski jako „uchodzcy polityczni” w ramach eksperymentu multikulti. To oni beda w przyszlosci „obsluga” carow i ich dworu.

 7. Re:
  „Józef Piłsudski też był socjalistą „kon.cyt.
  W ówczesnych czasach przed i po I WŚ rozumienie „socjalizmu”różniło się od rozumienia w czasie i po II Wojnie Światowej.A to dlatego ,iż obowiązywała jeszcze kultura cywilizacja związana z warstwą szlachecko-magnacką I RP.A ponieważ J.Piłsudski był Politykiem działającym na rzecz Polski szlachecko-magnackiej jako szlachcic I RP – to aby osiągnąć cel Polityczny w postaci wywalczenia Niepodległości po Rozbiorach I RP – to mógł przedstawiać siebie …tak samo jako socjalisty jak i jako anty socjalisty.Z tego zatem nie musi wynikać ,iż był socjalistą czyli :bolszewikiem.Analogicznie!Mieszko I zawarł Konkordat z Rzymem w 966 r. nie z przyczyn religijnych /pobożności/lecz politycznych (szkoła podstawowa lekcja Historii Polski).Z tego jednak nie wynika ,iż „na drugi dzień” był Chrześcijaninem katolikiem prawdziwym vatykańczykiem parafianinem … a nie Słowianinem nieprawdziwym?Tak by było ,gdyby zawarł Konkordat z przyczyn najpierw religijnych.Wszyscy w/w byli Politykami.Jeżeli zatem jako argument podałeś ,iż J.Piłsudski był …bolszewikiem czyli socjalistą – to zaprezentowałeś nie żaden argument lecz zastosowałeś na poparcie swojej tezy jako przeciwnej wobec stanowiska for.Pollaka …dla pokonania przeciwnika …zwyczajny wulgaryzm…atak na osobę J.Piłsudzkiego zamiast na argumenty.Natomiast ty jako były obywatel PRL możesz zostać jak najbardziej określony jako …socjalista w 3 RP okrągłostołowej =były członek PZPR i NSZZ’S” obecnie SLD?Najwyraźniej coś w stanowisku for.Pollaka musiało dotrzeć tutaj do twojej świadomości jako sama prawda polityczna a ściśle do twojego światopoglądu po Pierestrojce ?Posądzając polityka J.Piłudzkiego jako szlachcica …o socjalizm …bolszewizm.. popełniłeś obrazę Narodową ?jeżeli był socjalistą wyłącznie przed I Wojną Światową z przyczyn politycznych.A co zostało historycznie udowodnione w 1920 r. iż …socjalistą /bolszewikiem/nie był.A zatem jest to kwestia „definicji faktu”- CO to jest takiego fakt po Pierestrojce i przed Pierestrojką ?Tematem postu autorstwa for.Pollaka nie był …J.Piłsudzki? A zgodnie z Regulaminem Forum posty winne być redagowane NA TEMAT będący przedmiotem dyskusji? jako warunku nie zaśmiecania Forum i internetu?

 8. Re:(logik)Najwyraźniej pomyliłeś czas przyszły z czasem teraźniejszym?Jeżeli bowiem stwierdziłeś ,iż Polski już nie ma (jest Polska unijna …jak czytasz ?)to również nie ma i ciebie ?A jednak faktem jest że jesteś jako unijny for.o pseudo Logik ?Jest to kwestia definicji faktu? A tedy nie że nie ma lecz że może nie być przez zajęcie np.terytorium polskiego ze strony innych ludów z przyczyny Nowej „Wędrówki ludów”.Tutaj:po pierwszej historycznie z półwyspu indyjskiego +- 12000 lat temu.”Polacy (Słowianie)to lud indoeuropejski”/sentencja /.

 9. Niestety nie jestem w stanie ci pomóc. Tego typu przypadki stanowią duży problem dla medycyny i są określane jako beznadziejne.

 10. ,- najwyraźniej pomyliłeś …adresatów ? Ty nie jesteś na Forum od udzielania pomocy medycznej forumowiczom lecz od przestrzegania Regulaminu Forum!a szczególnie pkt.1 :”Posty należy redagować na TEMAT poddany przez Redakcję pod dyskusję”.Tzn.przez Redakcję a nie przez ciebie i stąd niepotrzebnie udzielasz odpowiedzi na własne tematy sobie samemu? prosząc forumowiczów o udzielenie ci pomocy medycznej?To nie jest forum medyczne lecz polityczne pt.cyt.proKapitalizm.To zatem iż nie znosisz uwag krytycznych konstruktywnych pod swoim adresem – to twoja prywatna sprawa.Dlatego niepotrzebnie wszedłeś na Ring Logiki ,jeżeli możesz prezentować swoje posty legalnie /bez oszołomienia ringowego/ na Widowni dla publiczności kibiców =gadugadugadu… bez konieczności nadziania się na kontrę kolejną w szeregu!lewy prosty logiczny?Dlatego zostało ci wyjaśnione ,iż for.Pollak nie popełnił żadnego „socjalizmu”w poscie swojego autorstwa .A więc ,iż twoja krytyka w tym kierunku jako odwołująca się do „socjalizmu” J.Piłsudzkiego była nieuzasadniona ?A dowodem jest twoja reakcja jako…medyczna?…czy socjalistyczna??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here