Z aborcją można walczyć na różne sposoby. Każdy może znaleźć swój. Okazuje się jednak, że jednym z tych najlepszych jest modlitwa. Jednak nie ta odbywająca się w ciepłej izdebce i bamboszach na nogach, ale na chodniku, w pobliżu miejsca, gdzie zabija się poczęte dzieci. I najlepiej prowadzona przez osobę duchowną.Księża, zakonnice i zakonnicy, a nawet biskupi i arcybiskupi przewodniczą w USA modlitwie wiernych zebranych na chodniku przed szpitalem lub kliniką aborcyjną należącą do organizacji Planned Parenthood. W deszczu, śniegu, czy skwarze. Tę akcję pod nazwą „Bringing Jesus to Planned Parenthood through Mary” (Przynosząc Jezusa do Planned Parenthood poprzez Maryję) opisuje w każdym biuletynie jedna z amerykańskich grup pro-life STOPP International, będącej częścią innej, większej organizacji American Life League: ALL. Zaczęła się ona połowie 2010 r., kiedy to członkowie ALL zdecydowali się powierzyć Maryi, Matce Jezusa całą swoją walkę z aborcyjnym gigantem Planned Parenthood.
Patronat Maryi, Matki Jezusa
Chodzi o patronat i ochronę nad prowadzonymi działaniami, które mają po dziś dzień miejsce w różnych miastach i stanach. Na stronie internetowej organizacji można zamówić trzy różne plakaty z wizerunkami Maryi z jednej strony, a z drugiej ze specjalną modlitwą z prośbą o pomoc w walce z providerem aborcji Planned Parenthood http://www.stopp.org/article.php?id=7034. Członkowie ALL tłumaczą, że to Maryi, najdoskonalszej matce, Bóg powierzył narodziny Jezusa i obdarzył specjalnymi darami i ochroną, aby mogła przyprowadzić Go na świat. W ten sam sposób, poprzez Maryję, organizacja chce dotrzeć z Jezusem do aborcjonistów.

Jak diabeł święconej wody

Tam, gdzie pojawia się sam wizerunek Matki Jezusa, aborcjoniści wpadają w popłoch. Przyjścia żywego Kościoła boją się jak diabeł wody święconej, bo przynosi on ze sobą również różaniec, najdoskonalszą broń, zdolną doprowadzić do zamknięcia klinik aborcyjnych. Kiedy osoby duchowne przychodzą z różańcem pod kliniki aborcyjne Planned Parenthood, aby się modlić i przewodzić zgromadzonym tam ludziom, sumienia ludzi dotkniętych plagą aborcji nie mogą pozostać niewzruszone. Wśród pracowników tych klinik, aborcyjnych aktywistów i pseudolekarzy zabijających dzieci nienarodzone rozpoczyna się proces leczenia. Niektórzy z nich zaprzestaną brania udziału w morderczym procederze szybciej, inni później. Niektóre kobiety, które miały już umówioną aborcję, w ostatniej chwili z niej zrezygnują. Coraz więcej klinik zamknie swoje drzwi (w roku 2011 było ich około 40). Jak długo modlitwa będzie trwać, dla tych ludzi, wśród których są kobiety rozważające aborcję i nienarodzone dzieci, wciąż będzie ratunek. Broń ta wielokrotnie pokazała swoją efektywność.
Modlitwa nawraca
Siły modlitwy doświadczyła na sobie całkiem niedawno na przykład Abby Johnson, była dyrektor kliniki aborcyjnej w Teksasie, za którą modlili się obrońcy życia. W  swojej książce „Unplanned” opisała jakie wrażenie wywarła na niej twarz zakonnicy modlącej się na kolanach przed jej kliniką. Johnson odeszła z aborcyjnego biznesu po zobaczeniu aborcji na USG. Odeszła, tak jak wielu innych przed nią, i po niej. Różańcowa broń użyta przez duchownych i wiernych skupionych przed miejscami dzieciobójstwa i w Polsce może przynieść owoce.
Stań przed szpitalem Bielańskim
Choć w Polsce aborcja jest prawie nielegalna, corocznie nienarodzone dzieci zabijane są w szpitalach publicznych w ramach trzech tzw. wyjątków aborcyjnych. Są to głównie dzieci, u których lekarz podejrzewał jakąś wadę, np. Zespół Downa. Fundacja PRO- Prawo do życia http://www.stopaborcji.pl/ rozpoczęła w listopadzie 2011 r. czwartkowe pikiety i akcje modlitewne pod szpitalem Bielańskim w Warszawie, który jest najbardziej znany z zabijania nienarodzonych dzieci z Zespołem Downa. Wraz z ludźmi Fundacji, pod szpitalem modlił się ksiądz Tomasz Delurski. Akcja ta dopiero zaczyna kruszyć zatwardziałe sumienia pracowników tego szpitala uwikłanych w zabijanie poczętych dzieci. Potrzebna jest więc regularna modlitwa. I to nie tylko pod szpitalem Bielańskim, ale pod wszystkimi szpitalami w Polsce, w których trwa zabijanie. Potrzebni są pasterze gotowi poprowadzić swoich wiernych, czasem zbyt zajętych codziennymi sprawami, do modlitwy o ratowanie życia: życia duchowego poważnie zbłądzonych i życia niewinnych poczętych dzieci. Wsparcie ludzi Kościoła może pomóc w zbudowaniu ogólnopolskiego ruchu modlitewnego. Nie traćmy więc czasu. Prośmy Maryję o pomoc.
Natalia Dueholm
Autorka jest redaktorem „Opcji na Prawo”, inicjatorką Listu dziennikarek przeciwko aborcji
http://www.za-zyciem.pl/
http://prawdaoaborcji.wordpress.com/

3 KOMENTARZE

  1. Słusznie! A co z prywatnymi klinikami i gabinetami? Jak to ma działać w małych miastach i miasteczkach, gdzie ludzie są uzależnieni i uwikłani w towarzyskie, rodzinne i inne zależności?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here