W serwisie Bibula.com czytamy…
„Koncern Pepsi Cola kontynuuje wspieranie organizacji homoseksualnych – stwierdza amerykańskie stowarzyszenia rodzin The American Family Association (AFA) wzywając do bojkotu produktów tej firmy, do których należą między innymi takie marki jak Frito Lay (czipsy), Tropicana (soki owocowe), Gatorade (napoje energetyczne) czy Quaker (płatki śniadaniowe) – donosi portal Bibula.com.
Stowarzyszenie ujawniło, że przedstawicielka firmy Pepsi Cola, Philene Frazar jest założycielką grupy Citywide Pride, skupiającej aktywistów homoseksualnych w Chicago. Na konferencji działaczy homoseksualnych, Frazar przyznała, że „udział firmy Pepsi Cola był decydujący w utworzeniu w Chicago grupy Citywide Pride” – stwierdza biuletyn AFA.
Organizacja homoseksualna zorganizowała w tym roku m.in. specjalne seminaria na temat sposobów, metod i procedur adopcji dzieci przez pary homoseksualne, zawierania „małżeństw” homoseksualnych oraz zorganizowała „Dni Dumy Gejowskiej”, finansowane przez firmę Pepsi Cola.”
Źródło: Bibula.com

4 KOMENTARZE

  1. może tak prawe strony i organizacje sporządzą listę tego rodzaju firm i marek, które finansują sodomitów, ekofaszystów, feminazistki, aborcjonistów i eutanatystów i ich działania w Polsce i rozpowszechnią z informacją co złego z tego wynika, bez wzywania do zakupów czy korzystania z usług, aby nie byc posądzonym o jakiś spisek. Taka lista powinna obejmować nie tylko ponadmiędzynarodowe przedsiębiorstwa, równiez krajowe, lokalne i regionalne. Na początek już wiemy, że Pepsi i Ikea, bo ta szwedzka meblowa firma podobną reklamę robiła zboczkom. Czy jest u nas młodzież z prawicowym oglądem świata, która podjęłaby się takiego działania, mam tutaj na myśli organizacje młodzieży katolickiej i duszpasterstw akademickich. Jak firemki odczują na kasie, że tego rodzaju działanie jest nie korzystne, to przestaną szastać pieniędzmi na zbrodnicze organizacje. Wiem również, że kiedyś, nie wiem jak obecnie francuski PEŻOT współpracował z pornograficznym amerykańskim PLEJBOJEM, w którym wierszówki miał(czy nadal ma?) Korwin-Mikke. Czy może jest już w sieci net tego rodzaju lista, jeżeli tak, to wrto ja upowszechniać.

  2. Podobne listy z konkretnymi przykładami powinny dotyczyć również piosenkarzy, pisarzy, filmowców, malarzy i różnych innych artystów, aby każdy wiedział co sobą reprezentują. Jak ktoś ich popiera to będzie na filmy, koncerty czy wystawy chadzał albo kupował książki czy malowidła, a jak nie będzie popierał to nie będzie korzystał z ich usług. Musi jednak odbiorca mieć możliwość wyboru po odbiorze informacji o takim artyście i jego poglądach. Taki Gibson jak do niego podchodzić – oglądać jego filmy czy nie? Doda wiadomo, tzw.Madona również wiadomo – nie chodzi się i nie słucha koncertów czy nie nabywa płyt. A co z innymi osobami, któr mają wpływ na świadomość i morale milionów? Tu jest potrzebna wiedza i jednoznaczna nauka Kościoła wypływająca z Nauk Jezusa zawartych w Biblii. Kościół musi pod względem przekazu w mediach zmienić swe działania – jak w Niego strzelają masowym ogniem demoralizacji, to On musi odpowiedzieć kontrogniem moralizatorstwa ze wszkazaniem zła i jego źródeł, równiez ludzi, gdyż ci świadomie lub z reguły nieświadomie sługami diabła.

  3. Pnie Wiktor Aregirs, a skąd Pan wie czy Coca-Cola nie dopłaca do jakiś lesbijek albo nawiedzonych obrońców ślimaczków ciekłokrystalicznych? Co wiąże się z wysiedleniem ludzi z wieżowców do jaskiń, gdyz ślimaczki te żyją jedynie w wieżowcach zbudowanych z płyt prefabrykowanych systemu radzieckiego, co stanowi ewenement na skalą światową, a ludzi im przeszkadzają. Niech zyję woda mineralna i wino.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here