Czy medyczni doradcy premiera brali pieniądze od producentów szczepionek?
foto. pixabay.com

Media obiegły mrożące krew w żyłach zdjęcia. Kamera uchwyciła wandala an­tyszczpionkowca dewastującego punkt szczepień. Mam nadzieję, że policja ujęła już sprawcę i niebawem zostanie on surowo ukarany.

Mam również nadzieję na wyjaśnienie związane z krążącym w Internecie spotem o następującej treści: W 2020 r. Pan Premier powołał RADĘ MEDYCZNĄ, która składa się z 17 członków. 12 członków z tej rady wcześniej POBIERAŁO PIENIĄ­DZE od producentów szczepionek.

Hm…Za co im płacili producenci? Bo jeśli powyższe stwierdzenie jest kłamstwem, to autora należy bezwzględnie ścigać. Jeśli jest prawdą, to warto by może wie­dzieć, co ci doradcy mają nam dziś do powiedzenia. Nie jesteśmy przecież chyba stadem baranów, którym jest wszystko jedno, prawda?

Oj! Hola, hola! Chyba się zgalopowałam. Czyżby grono znakomitych profesorów miało się tłumaczyć przed jakimiś leszczami? Jeśli brali pieniądze od zbawców ludzkości, to przecież najlepsza z możliwych rekomendacji!

Dawniej wszyscy się szczepili przeciw ospie, żeby nie zachorować. Obecnie jest zu­pełnie inaczej. Nikt nie obiecuje, że szczepionka przeciw Covid zapobiega zachoro­waniu. Należy się jednak zaszczepić, bo wszyscy się szczepią. Na tym polega po­stęp zarówno w medycynie, jak i logice.

Małgorzata Todd

Autorka prowadzi swojego bloga Internetowy Kabaret…

1 KOMENTARZ

  1. Ciekawe, ale coś więcej na ten temat? Sąd wiadomoże 12 płacili? Kto płacił Kiedy? Potwierdzenie przelewu? W tych czasach nikomu nie można wierzyć na słowo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here