żródło: https://pl.pinterest.com/pin/675258537882171667/

Kasyna online – czy pozwalają grać za darmo?

Kasyna online kojarzone są z internetowym hazardem na prawdziwe pieniądze, z udziałem doświadczonych graczy, korzystających z tego typu rozrywki regularnie. Gdzie zatem miejsce dla początkujących użytkowników tych serwisów, dopiero poznających zasady gier hazardowych, zdobywających doświadczenie, umiejętności i pewność siebie? W ofercie większości kasyn online dostępne są wersje demo wielu popularnych gier, w które można grać na wirtualne środki, co umożliwia rozpoczęcie przygody z hazardem internetowym bez natychmiastowego inwestowania własnych środków i ryzyka ich utraty zaraz na początku gry. Pozwala to nowym, mniej doświadczonym graczom lepiej wejść w świat kasynowej rozrywki, dając im możliwość treningu, bez przegranych czy wygranych. 

Z kolei rozwiązaniem pozwalającym na wygraną, ale także bez stawiania na szali swoich pieniędzy, są bonusy powitalne dla nowych graczy i akcje promocyjne dla stałych i powracających klientów. Z pomocą uzyskanych dzięki nim środkom bonusowym na grę można grać nie ryzykując utraty własnych pieniędzy. Jakiego rodzaju bonusy występują w kasynach online?

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/1072771573714389520/

Jakie oferty są najbardziej przyciągające dla graczy?

Najpopularniejsze bonusy powitalne na start za rejestrację nowego konta użytkownika w kasynach online można podzielić na darmowe bonusy bez depozytu, bonusy od depozytu oraz darmowe spiny, czyli obroty na automatach do gier. Najkorzystniejsze z nich, czyli bonusy bez depozytu, polegają na otrzymaniu darmowych korzyści w postaci darmowych środków na grę lub darmowych spinów, bez konieczności wpłaty własnych środków pieniężnych. Jedynym warunkiem jest założenie nowego konta, a promocja taka bywa ograniczona czasowo, dlatego zawsze warto zapoznać się z jej regulaminem. Bonusowe środki oraz potencjalne wygrane z darmowych obrotów wymagają obrotu określoną liczbę razy przed ich ewentualnym wypłaceniem w przyszłości. 

Drugim rodzajem bonusów powitalnych są bonusy od depozytu, w postaci dodatkowej sumy środków na grę przyznawanych po wpłaceniu pierwszego depozytu. Najczęściej jest to 100%, czyli depozyt zostaje podwojony, choć zdarzają się też mniejsze wartości procentowe tego bonusu. Natomiast darmowe spiny to rodzaj bonusu w kasynach online w formie określonej liczny darmowych obrotów na wybranych automatach do gier. Występują zarówno jako bonus bez depozytu, jak i bonus od depozytu, a ewentualne wygrane z nich wymagają dodatkowego obrotu wyznaczoną ilość razy przed późniejszym ich wypłaceniem. Warto też wspomnieć o kodach bonusowych i promocji cashback, w której odzyskujemy część przegranej. Kasyna online oferują też promocje okresowe i czasowe, Happy Hour i programy lojalnościowe oraz VIP i High Roller, dla najwierniejszych i najaktywniejszych graczy. 

Wszystkie te rozwiązania mają na celu zwiększenie aktywności użytkowników, ale czy łatwo jest wygrać w kasynie? Przy całej tej atrakcyjności nie należy zapominać, że hazard może prowadzić do poważnego uzależnienia i powinien być traktowany jedynie jako niezobowiązująca rozrywka.

Co oferuje nam GGbet?

Każdy nowy gracz, rozpoczynający swoją przygodę z kasynem online, szuka na początku rozwiązania na grę z jak najmniejszym ryzykiem uszczerbku na swoim budżecie, aby poznać najpierw mechanikę gry, jej zasady i poczuć się w niej pewniej przed ewentualnym graniem za własne pieniądze. Jedną z najatrakcyjniejszych promocji dostępnych obecnie na rynku jest kod bonusowy GGbet, który daje nam aż trzy bonusy powitalne po rejestracji nowego konta użytkownika. Wystarczy wprowadzić kod w odpowiednim polu podczas wypełniania formularza rejestracyjnego online, aby otrzymać następujące korzyści:

Bonus 100% od depozytu i 25 darmowych spinów na grę Starburst – pierwsza wpłata

Bonus 125% od depozytu i 50 darmowych spinów na grę Book of Dead – druga wpłata

Bonus 150% od depozytu i 100 darmowych spinów na grę Legacy of Dead – trzecia wpłata

Minimalne kwoty wpłat w przypadku tych bonusów to odpowiednio 7, 10 i 20 EUR lub równowartość w innej dostępnej walucie. Bonusy należy aktywować maksymalnie w ciągu pięciu dni od momentu założenia nowego konta użytkownika, a najlepiej zrobić to od razu. 

Innym korzystnym bonusem powitalnym w ofercie kasyna online GGbet, tym razem bez depozytu, czyli niewymagającym wpłaty własnej gracza, jest bonus w postaci 50 darmowych spinów na automacie do gry Fire Joker lub Gonzo’s Quest – do wyboru. Łącznie każdy nowy użytkownik może otrzymać aż do 6000 zł środków bonusowych na grę i 500 free spinów.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here