Z naszej poczty…
My przedsiębiorcy, nie wyrażamy zgody na finansowanie z naszej pracy, z pracy zatrudnionych w naszych przedsiębiorstwach pracowników i z naszych podatków banków i innych instytucji finansowych, które doprowadziły do kryzysu gospodarczego i moralnego nie tylko kraje Unii Europejskiej.Czas skończyć z terroryzmem państwowym i odsunąć od władzy nieudolnych polityków zarządzających kryzysami, a wspomaganych przez użytecznych idiotów i uprawiających prostytucję polityczną funkcjonariuszy publicznych. To ONI politycy, ich dwory i gangsterska finansjera muszą zapłacić koszty kryzysu gospodarczego, a nie narody Europy.
Poprzez zaniechania polityczne, jak i z powodu braku realizacji ustawowych zadań przez funkcjonariuszy publicznych, na których to utrzymanie władza wymusza od nas przedsiębiorców i pracowników horrendalny haracz w postaci podatków, doprowadzono nie tylko NASZĄ POLSKĘ do poziomu Republiki Bananowej.
System bankowy i inne instytucje parające się rozdawnictwem biletów, których wartość ustala gangsterska międzynarodówka finansowa w obecnej formule muszą zostać zlikwidowane.
Szczytne hasła wspólnej Europy zapewniającej zrównoważony rozwój i wolność zostały zniweczone przez chory system finansowy, którego jedynym celem jest uprawianie niewolnictwa.
Stosowane od wielu lat pozory demokracji doprowadziły do wytworzenia systemu terroryzmu państwowego – ubodzy stają się jeszcze większymi biedakami, a niezależni przedsiębiorcy są eliminowani z rynku na rzecz nieokreślonych korporacji.
Policja i inne służby muszą zapewnić bezpieczeństwo polskim obywatelom, a nie realizować chore fantazje nieudolnej i skorumpowanej władzy.
13 grudnia 1981 r Jaruzelski z Kiszczakiem wysłali czołgi przeciw Narodowi Polskiemu.
Przez 20 lat Republiki Bananowej nie odebrano tym typom tytułów generalskich i nie rozliczono innych przestępców stanu wojennego. Winni krzywd i setki mordów politycznych na obywatelach Polski, są nadal bezkarni. Ostatnio możemy obejrzeć nagranie przypominające lata 80 –te, lata stanu wojennego, tyle że z dnia 11 listopada 2011 r:
Apelujemy do funkcjonariuszy publicznych, w tym do Policjantów o zapewnienie przestrzegania prawa w szczególności KONSTYTUCJI RP, w tym prawa do demonstracji i wyeliminowanie przypadkowych psychopatów z jej szeregów.
My przedsiębiorcy powinniśmy także pamiętać zbrodniczą rolę PZPR oraz prawdziwą historię wejścia do UE – jak to komunista L. Miller na boso wprowadził nas do Unii Europejskiej, gdyż ponowna reanimacja betonu komunistycznego niczego dobrego nam nie przyniesie.
Różni usłużni idioci nie tylko z rodowodem komunistycznym próbują ogłupić młode pokolenie fałszując historię i upowszechniając swój bełkot poprzez usłużne media. 12 grudnia 2011 r w TV… doradca Prezydenta Republiki Bananowej usłużny Jan Lityński stwierdził, że Jaruzelski był patriotą!!!! Takich to sobie Kiszczak wyhodował bardów.
Nie o taką Polskę chodziło i nie o taką Unię chodzi.
Z poważaniem
Prezes Pomorskiej Izby Przemysłowo-Handlowej
Jerzy Kowalski

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here