Dobromir Sośnierz
Dobromir Sośnierz (foto. www.prokapitalizm.pl)

Poseł Konfederacji, Dobromir Sośnierz zwołuje powiedzenie Parlamentarnego Zespołu Obrony Wolności Słowa. Poniżej jego wystąpienie w tej sprawie:

*  *  *

W związku z postępującym kryzysem wolności debaty w sieci, a zwłaszcza z wczorajszym usunięciem profilu Konfederacji, zwołuję na piątek 14 stycznia na godzinę 15:00 posiedzenie Parlamentarnego Zespołu Obrony Wolności Słowa. Poza posłami, którzy do zespołu należą, wzywam na posiedzenie przedstawicieli wiodących mediów społecznościowych — ze szczególnym uwzględnieniem naszych gospodarzy z FB, ale także tych zarządzających Twitterem i YouTube’em. Oficjalne zawiadomienia zostaną wysłane w poniedziałek, ale już teraz je publicznie ogłaszam, chociażby po to, żeby dać im więcej czasu na przygotowanie. Są to zresztą dostojnicy znani z niedostępności, więc dodatkowe 3 dni być może pozwolą, żeby taka informacja lepiej spenetrowała zakamarki ich gabinetów.

Zapraszam także przedstawicieli rządu — ministra cyfryzacji Janusz Cieszyńskiego, tego który przepowiedział nadciągającą katastrofę oraz Adama Andruszkiewicza, sekretarza stanu od cyfrowych regulacyj.

Być może jeśli w końcu porozmawiamy i wyjaśnimy sobie parę rzeczy, uda się uniknąć groźby legislacyjnego odwetu — bo żądza takiego odwetu już pojawia się u słusznie przecież rozgniewanych polityków. Sytuacja w której monopolista łamie własny regulamin, w zupełnie arbitralny sposób rozdaje anatemy i zmienia się w Ministerstwo Prawdy, rodzi ogromne napięcie — bo nikt już nie wie, kiedy i za co może zostać usunięty. Ja sam jestem wielkim zwolennikiem trzymania urzędników z dala od internetu i wolałbym, żeby pod wpływem chwili nie doszło do jakiejś nieprzemyślanej ingerencji, której skutkiem będzie jeszcze większe ograniczenie wolności w sieci. Ale niestety jednostronne zrywanie umów i wykorzystywanie dominującej pozycji przez cyfrowych gigantów daje do tego idealny pretekst.

Na pewno mogę obiecać, że dyskusja, której będę gospodarzem, będzie bardziej otwarta niż ta na Facebooku czy Twitterze i nikt za wyrażane poglądy nie zostanie z niej wykluczony.

Dobromir Sośnierz

3 KOMENTARZE

  1. Na czym oparta jest propaganda covid-u. Ludzie zawsze chorowali i będą chorować, szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Osoba która przeziębi się, to oczywiste że dostaje gorączkę i ten stan gorączki ten zbiorowy kryminalizm którzy finansują socjalistów na całym świecie, którzy są przy władzy, określają że jest to COVID 19 . Ludność musi w takich sytuacja reagować negatywnie na bolszewików którzy wsperają ten zbrodniczy precedens, aby nie dać się namówić na szczepienie, gdyż ta szczepionka wywołuje natychmiastowe negatywne skutki w organizmie człowieka. Na dzień dzisiejszy każda partia jaką mamy w US demokratyczna, jest ona partią komunistycznego terroru i takie pratie w ten sam sposób działają w innych krajach. Problem jest w tym że zrądy takie jak partia Republikańska w US jest podzielona gdyż są w niej złoczyńcy socjalistycznego ustroju, ale w małej ilości, ale są i to oni utrudniają republikańskim patriotom rozprawić się z badą nieudaczników z partii demokratycznej. Taką macie sytuację w Polsce, gdzie PO okrągłym Układzie bolszewizm komunistyczny podzielił się na dwa układy, określając się, jak partia demokratyczna, partia dobrego układu. JEDAK TRZEBA POWIEDZIĆ PRAWDĘ ŻE TAK, oni są w dobrym układzie i PO między sobą, rozgrywają pozostały lud PO przez propagandę róznymi środkami mediów, których to WY nie macie. Aby zmienić ten beznadziejny system i być na wierzchu góry aby dokonać natychmiastowej DEKOMUNIZNACJI, ja sam chętnie bym zatrudnił SUPER SNAJPERA i bym zapewnił was, że w pierwszym okresie roku 2022 na kolanach by wszyscy szli do KOŚCIOŁA, lecz do tych kleryków ” Księży” którym to sprzyja system bolszewickiego ustroju, inaczej mówiąc być nadal w strukturach UB. KONFEDERACJA nie posiada doświadczenia i nie ma dobrego doradcy z doświadczenia systemu USA, aby kononać przewrotu własnej strony na FB. Taka strona powinna być zarejstrowana w USA i agentem oraz właścicielem tej strony powinien być POLAK Patriota który zna zasady postępowania w SĄDOWNICTWIE US, wówczas taka sytuacja była by bezproblemowa do Konfederacji z nadzieją POzyskania $$$ w odszkodowaniu sądowym. Jak znam prawników w US, tych z pochodzenia Polskiego, to taki reprezentant NIE będzie skuteczny, to strata czasu, prowadzić walkę w tym systemem. Mam na myśli że są to głąby, którym strach odbiera rozum.

  2. Nie chcemy odwetu.. Koles nie ma pojecia jak to ugyzc! Ja to widze bardzo konkretnie, zeby nasza (marionetkowa) „wladza” nie byla pajacami, to by stwierdzila krotko, robisz biznes na naszym podworku, to bedziesz go robic na naszych zasadach albo wypie..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here