Dobromir Sośnierz: Wzywam do udziału w wojnie informacyjnej!

1

„Ludzie lubią oglądać taplanie się w błocie. Dlatego programy publicystyczne w telewizjach wyglądają tak, jak wyglądają” – powiedział poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz podczas spotkania w Piotrkowie Trybunalskim 20 lutego 2020r. Polityk stwierdził, że w tych programach trudno rozmawiać o rzeczach merytorycznych, naprawdę ważnych dla Polski.

Sośnierz w ostatnim czasie sam stał się obiektem ataku mediów głównego nurtu po tym, jak wypaczono jego wypowiedź na temat – jak to określiła jedna z lewicowych posłanek – „wykluczenia komunikacyjnego” mieszkańców wsi. „Nikt nie zadał sobie trudu, by sprawdzić, co w tej sprawie naprawdę powiedziałem. Jedni skłamali, a inni przepisali od nich. I tak poszło…” – mówił poseł.

Dobromir Sośnierz, poseł KONFEDERACJI Wolność i Niepodległość mówi m.in. o manipulacjach do jakich posuwają się media głównego nurtu, o tym jak się „proceduje” w sejmie i co z tego wynika. Sośnierz zachęca też do większej aktywności na forach internetowych. Lewica – według niego – jest w tej kwestii lepiej zorganizowana.

Obejrzyj wypowiedź Dobromira Sośnierza (wkrótce kolejne odcinki)

1 KOMENTARZ

  1. Wczoraj byłam w Piotrkowie Tryb.na spotkaniu z Panem Posłem Sośnierzem.
    Jestem zawiedziona. Niestety!
    Prezydencka kampania wyborcza rozpoczęta, a w wystąpieniu posła było bardzo mało o kandydacie Konfederacji Panu Bosaku, jego programie, co będzie robić i czego nie, jak zostanie prezydentem polskiej guberni. Dlaczego nie było ulotek wyborczych Pana Bosaka?
    Nic nie było o zagrożeniu 447 i jak jemu przeciwstawia się Konfederacja, czy są w sejmie osoby, z innych partii, które widzą wreszcie to zagrożenie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here