Od pół roku z niepokojem obserwuję rosnącą między polskimi politykami nienawiść. Nienawiść wydaje zatrute owoce. Jeśli ktoś obarcza prasę endecką za śmierć śp.Gabryela Narutowicza, jeśli ktoś wini propagandę PRL za śmierć śp.ks.Jerzego Popiełuszki, to powinien obwiniać prasę III RP za śmierć pracownika łódzkiego biura PiS.


Zwracam jednak uwagę, że równie dobrze inny szaleniec mógł wedrzeć się do biura PO i zamordować kogoś, bo nienawidzi p.Donalda Tuska, który – wedle propagandy PiS –  „ma ręce we krwi”.
Twierdzę, że do niedawna kampania nienawiści służyła zamaskowaniu faktu, że różnice programowe PO, PiS, PSL i SLD są w praktyce żadne; obecne jej natężenie to wynik czysto personalnych animozji.
Wzywam do zaprzestania tej bezsensownej kampanii – i rozpoczęcia prawdziwej dyskusji o przyszłości Polski.
Janusz Korwin-Mikke

7 KOMENTARZE

 1. E tam pomyliło… Zawsze z ukłonem do PO…
  A swoją drogą, który to facio merytorycznie opowiada o bandzie czworga i okupujących nas bandytach?
  Co się robi z bandytami? Co z okupantem?…
  Kto o własnych kolegach z partii mówił, że się ich brzydzi? Kogo poplecznicy wyzywają kolegów z partii od gangsterów?
  Co się robi z gangiem?…
  Wzywam do zaprzestania tej bezsensownej kampanii…
  Odezwał się.

 2. Pamiętamy mściwe wypowiedzi Tuska, Palikota, Komorowskiego, Niesiołowskiego, Kutza i innych. Dziś spełniła się ohydna zbrodnia na osobach PiS w Łodzi, podsycana nienawiścią wobec Kaczyńskiego, w WSI 24, GazWyb, Super Stacji itp. Jak długo jeszcze będą szczuci fanatycy, by dożynać watahę w PiSie a Kaczyńskiego zabić i wypatroszyć? Nawet ta zbrodnia czy Smoleńska tragedia, nie wzbudza ich refleksji, a jest dalszą okazją do wydumanych oskarżeń i ataków na Kaczyńskiego oraz PiS. Sprawcę zbrodni zrobi się oczywiście na wariata, aby go ochronić i symbolicznie ukarać. Ot całe faryzejstwo pachołków we łże mediach, którzy w tym celują. Tuska POpaprańcy wespół z SLD tylko krzyżem, PiSem, sondażami i Rydzykiem naród ciągle straszą !! Tusk z gajowym to dwa fircyki, co bez krępacji, Na wybory cymes cuda obiecali POlskiej nacji. Trafnie też uznali, Lud to kupi!! Bo jest ciemny, Mocno głupi. Młodzież znowu w PeO uwierzyła, Do urn wartko POdążyła. Oj biedna nasza Polska cała, Nie szlachcica, Nie hrabiego, A gajowego na prezydenta se wybrała. A tu rosną ceny z bezrobociem i zarobki PO.ebanych urzędników. Gigantyczny dług publiczny z POdatkami, Jak gruźlica pnie się w górę, Koszer biznes się rozwija, Polski kurczy, żagle zwija, Z Unii forsa POgrzebana, Autostrady i stadiony spartolone, zawalone, A drużyna narodowa RP III, W IV lidze gra. POwodzianie opuszczeni, Służba zdrowia dogorywa, Pielęgniarki i robole, Nędznie grosze zarabiają, Chamy z PSLu PO ichniemu też śpiewają, Bez Hitlera wciąż do rajchu, Za robotą swoje biedne dzieci gnają, PeO z PSLem, ostro w dopalacze niby walają. W zamian za to, narkotyki twarde, jako miękkie, Ustawowo wprowadzają. W WOŚP Orkiestrze i Woodstocku wciąż na haju, Zluzowane nastolatki POlskie świnki, Swoje młode ciała dają. Przyrost gojów skrobankami z eutanazją, POj.bane Palikoty z SLD POwstrzymają, Z patriotyzmem IPNu, TVP i TV Trwam, Już się ostro rozprawiają, Polskie Radio z TVP zawłaszczają, a SBcy z agentami, Brudne łapy w PRLu zanurzone zacierają. Wiersz jest dobry ale nie mój. Przepraszam autora za moje w nim zmiany i pozdrawiam!!

 3. Załóżmy , że facio rzeczywiście działał sam , nie jest inspirowany przez bezpieczniaków (takie rzeczy zdarzały się w przeszłości). To w całym zdarzeniu dostrzegam pewien mocno niepokojący rys. Oczywiście poza ohydą samej zbrodni.
  Generalnie , morderca był przegrany życiowo . Tyle można na razie wywnioskować z przekazu medialnego . I co ? Swoją frustrację wyładowuje ,nie na rządzących ,ale na partii opozycyjnej , która nawet ,gdy była u władzy to de facto nie rządziła bo spora część jej członków grała do własnej bramki.
  Czy absurd tej sytuacji nie jest mocno niepokojący. Czy rządząca naszym krajem ubecka mafia nie zmierza do sytuacji, w której , gdy garnek będzie pusty, a na to by był pełen nie ma najmniejszych szans, to winien będzie zawsze PIS. Bez względu na fakty. Czy po fizycznej likwidacji pisiorów , nie zostanie wynaleziona kategoria kryptopisiorów , którzy uniemożliwią dobremu wermachciątku zrealizowanie cudu dla Polaków . Czyli koniec cyrku z wybieraniem.Nawet to dla ubeków ,to za dużo.
  Wynurzeń niejakiego Mikkego nie komentuję . Myślę ,że w jego żałosnej działalności politycznej chodzi tylko o „cywilizowanie” postawy zdrady narodowej w publicznym dyskursie. Bo komuchom z rodowodem pezetpeerowskim „nie wypada”

 4. @czes Morderca był przegrany życiowo? Coś mi tu nie pasuje. Który taksówkarz jest przegrany życiowo?
  Ale pewnie jak powiedziała Pochanke, to szaleniec. I myślę, że sąd jej przyzna rację. Nie pierwszy to raz media ferują wyroki.
  A pan JKM zakłada, że równie dobrze inny szaleniec mógłby wedrzeć się do siedziby PO… Tyle, że jakoś PiS nie ma w swoich szeregach Palikotów, Niesiołowskich i innych od dorzynania watah, deptania moherowych beretów i plucia na przeciwników politycznych w każdy możliwy sposób i przy każdej możliwej okazji nie wyłączając ś.p. Lecha Kaczyńskiego. Czy Tusk ma ręce we krwi? To pokaże historia. Ale jakie to niewinne w stosunku do całych pokładów tej mowy nienawiści ze strony PO, która jak niegdyś komuna raz zdobytej władzy łatwo nie odda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here