Adam Niedzielski opowiada bajki
foto. pixabay.com

Na stronie voiceforscienceandsolidarity.org ukazał się artykuł znanego już z naszego portalu dra Geerta Vanden Bossche, dedykowany „(…) wszystkim odważnym kanadyjskim i amerykańskim kierowcom ciężarówek oraz lekarzom, którzy wspierają ich w ich niezwykle ważnej walce z nakazami szczepień i dyskryminacją immunologiczną”. Dr Bossche po raz kolejny zwraca w nim uwagę na poważne niebezpieczeństwa jakie wiążą się z masową akcją „szczepień” preparatami przeciwko covid-19. Poniżej fragmenty tego artykułu, opracowane przez Wojciecha Popielę…

* * *

„Trwające kampanie masowych szczepień stanowią zagrożenie dla naszego gatunku ludzkiego.

Nakazy szczepień i dyskryminacja immunologiczna są zatem zbrodnią przeciwko ludzkości i bez wątpienia będą tak określane w historii ludzkości.

Jeszcze raz mam nadzieję, że się mylę, ale niestety w to wątpię.

Boję się przewidzieć, że skończy się to katastrofą, zanim ci zatwardziali grzesznicy staną się w pełni świadomi wszystkich szkód, jakie wyrządzają naszemu własnemu gatunkowi.
(…)

Podsumowując, w tej pandemii nie ma miejsca na żadną z obecnych szczepionek C-19.

Nawet najbardziej zagorzały wakcynolog może jedynie dojść do wniosku, że obecne szczepionki C-19 są szkodliwe, zarówno z punktu widzenia jednostki, jak i zdrowia publicznego, a ich stosowanie w kampaniach masowych szczepień narusza wszelkie zasady wakcynologii.

Zamiast przecinać łańcuch przenoszenia wirusa, szczepionki te zwiększają obecnie odsetek przypadków zakaźnych u osób zaszczepionych w porównaniu z populacją niezaszczepioną we wszystkich grupach wiekowych (14-19).

Co więcej, nie ma jednego naukowego racjonalnego uzasadnienia, nie mówiąc już o danych naukowych, by wierzyć, że ich stosowanie w kampaniach masowych szczepień we wszystkich grupach wiekowych (w tym dzieci i kobiety w ciąży!) nie pociągnie za sobą szkodliwych konsekwencji zarówno dla zdrowia jednostki, jak i zdrowia publicznego
(…)

Z naukowego punktu widzenia uzasadnione jest przewidywanie, że przedłużona supresja wrodzonych przeciwciał związanych z CoV doprowadzi do zwiększonej częstości występowania chorób autoimmunologicznych i innych wirusowych chorób układu oddechowego w młodszych grupach wiekowych oraz innych zakaźnych lub niezakaźnych chorób o podłożu immunologicznym (w tym raka) u starszych grup wiekowych.

Aby zbadać, czy występuje wzrost zachorowalności na te choroby u osób zaszczepionych w porównaniu z niezaszczepioną częścią populacji, należy ściśle monitorować ich występowanie w nadchodzących tygodniach i miesiącach.

Potencjalny wzrost zachorowalności na te choroby dołączyłby do przerażającego wzrostu zdarzeń niepożądanych, które są bezpośrednio związane z wstrzyknięciem tych szczepionek, zwłaszcza genetycznych szczepionek C-19, jak udokumentowano w VAERS”

( https://vaers .hhs.gov/; USA),

system Yellow Card (https://yellowcard.mhra.gov.uk/; UK)

lub EudraVigilance (https://www.ema.europa.eu/en/human-regulatory /research-development/pharmacovigilance/eudravigilance; Europa)

więcej informacji na temat skutków ubocznych: zobacz odpowiednie linki na s. 21, 25, 31 w:

https://www.voiceforscienceandsolidarity.org/scientific-blog/mijn-antwoorden-m-b-t-hoorzitting-vaccinatieverplichting.

Całość: https://www.voiceforscienceandsolidarity.org/scientific-blog/omicron-a-wolf-in-sheeps-clothing

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here